Znamy terminy Superclásicos de Copa Sudamericana

sudamericanaPołudniowoamerykańska federacja piłkarska CONMEBOL ogłosiła terminy półfinałowych spotkań tegorocznej edycji Copa Sudamericana. W jednym z nich dojdzie do bratobójczego pojedynku argentyńskich drużyn, Boca Juniors i River Plate.

Dwa pucharowe Superclasicos zapowiadają się pasjonująco i oba odbędą się w czwartek. Pierwszy na La Bombonera zostanie rozegrany 20 listopada o godzinie 20:45 czasu miejscowego (w Polsce 0:45 w piątek). Rewanż tydzień później 27 listopada na Estadio Monumental o tej samej godzinie.

W drugim półfinale spotkają się kolumbijskie Atletico Nacional i brazylijski FC Sao Paulo. Gospodarzem pierwszego meczu w środę 19 listopada będą Kolumbijczycy (godzina 23:00 czasu polskiego), a rewanż w Brazylii zaplanowano również na środę 26 listopada (godzina 1:00 w czwartek czasu polskiego).

W pierwszym Superclasico mogą nie wystąpić Kolumbijczycy z River Plate, Teófilo Gutiérrez, Eder Alvarez Balanta, bo zostali powołani do reprezentacji na dwa towarzyskie spotkania w Europie z USA 14 listopada w Londynie i 18 listopada w Lublanie ze Słowenią. Do kadry powołania otrzymali również Urugwajczyk, Carlos Sánchez z River Plate i Chilijczyk, José Fuenzalida z Boca Juniors. Ich reprezentacje zmierzą się również 18 listopada, ale w Santiago wiec z powrotem nie będzie problemu.

espndeportes

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.