Zarate za Martineza?

Choć władze Boca Juniors uparcie czekają do końca sezonu by podjąć decyzję w sprawie przyszłości Riquelme, to na rynku transferowym już wykonują pierwsze ruchy sondujące. Ostatnia plotka głosi, że zaproponowały Velezowi Sarsfield wymianę Juana Manuela Martineza za Mauro Zarate.

Według portalu internetowego infobea.com Xeneizes chcą sprowadzić Mauro Zarate, który z 9 golami na koncie przewodzi tabeli strzelców Torneo Final 2014. W zamian zaoferowali “Burrito” Martineza, byłego zawodnika El Fortin i dopłatę 500 tysięcy dolarów.

Władze Velezu nie skomentowały całej sprawy, ale głos zabrał brat i menadżer byłego zawodnika Lazio i Interu Mediolan, Rolando Zarate. Stwierdził on, że brat w nowym sezonie może grać w Europie lub Boca Juniors. Poza europejskim kierunkiem i Boca jego usługami zainteresowany jest również meksykański Veracruz.

Innym zawodnikiem, którym ponoć Bosteros również się interesują jest Maximiliano Moralez. 27-letni zawodnik występuję obecnie we włoskiej Atalancie Bergamo. Sondowano również sytuację innego napastnika Velezu, a byłego gracza Boca, Lucasa Pratto, ale ten prawdopodobnie po sezonie zasili jeden z pierwszoligowych klubów brazylijskich.

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.