Z Tévezem i bez Ábili?

 

Carlos Tévez prawdopodobnie znajdzie się w kadrze meczowej Boca Juniors, która poleci do Asuncion na rewanżowe spotkanie 1/8 finału Copa Libertadores z Libertad. Zabraknie w niej natomiast Ramona Ábili, który w ostatniej chwili załapał infekcję wirusową i ma bardzo wysoką gorączkę.

“Carlitos” jest w bardzo słabej formie i ostatnio nie mieliśmy okazji podziwiać go na boisku. Podczas meczu towarzyskiego z FC Barceloną zagrał ostatnie 27 minut. Cały ligowy mecz z Estudiantes przesiedział na ławce rezerwowych, a w ostatnim przeciwko Huracán nie znalazł się w kadrze meczowej. Nic dziwnego, że argentyńskie media zaczęły spekulować o jego konflikcie z Guillermo Barrosem Schelotto. W roli mediatora miał nawet się wcielić prezydent Angelici i tym samym wpłynąć na uwzględnienie “Apacza” w kadrze na Libertad. Sprawdź Portal www.zakłady-bukmacherskie.com jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rewanżowych spotkań 1/8 finału Copa Libertadores.

Jeżeli chodzi o brak “Wanchope’a” to jego miejsce zajmie prawdopodobnie Darío Benedetto, który dopiero wrócił do treningów po poważnej kontuzji.

Przy okazji pytań mediów do prezydenta Daniela Angeliciego odnośnie rzekomego konfliktu “Carlitosa” i Barrosa Schelotto, ten ujawnił, że na 7 września zaplanowano mecz Copa Argentina z San Martín de Tucumán. Przypada to na termin FIFA przewidziany na mecze reprezentacji. To oznaczałoby brak kilku zawodników Boca Juniors, którzy zapewne znajdą się w kadrach swoich drużyn narodowych. W tej sytuacji zapowiedział, że będzie usilnie zabiegał o przeniesienie tego meczu na inny termin.

Przypuszczalny skład na Libertad:
Esteban Andrada – Leonardo Jara, Paolo Goltz, Lisandro Magallán, Emmanuel Más – Nahitan Nández, Wilmar Barrios, Fernando Gago – Cristian Pavón, Mauro Zárate, Sebastián Villa (Carlos Tévez)

lanacion.com.ar

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.