Z Racingiem bez Ledesmy i Forlina?

mypictr_150x150(9)Dwóch zawodników Boca Juniors ostatnie zwycięstwo nad Olimpo Bahia Blanca przypłaciło urazami. W niedzielnym meczu z Racingiem na pewno nie zobaczymy Pablo Ledesmy i być może Juana Forlina.

Pomocnik Pablo Ledesma ma problem z jednym z mięśni prawej nogi i nie będzie zdolny do gry przez najbliższe dwa tygodnie. W meczu z La Academia i taj jednak by nie zagrał, bo w ostatnim spotkaniu otrzymał piątą żółtą kartkę i musiałby pauzować.

Obrońca Juan Forlin opuścił boisko w końcówce meczu z Olimpo. Uraz na pierwszy rzut oka wyglądał groźnie. Na całe szczęście kontuzja biodra nie jest zbyt poważna i jest szansa, że zagra z Racingiem. Gdyby jednak tak się nie stało, to zastąpi go Claudio Perez.

W piątek do drużyny dołączyli już bramkarz Augustin Orion i pomocnik Fernando Gago, którzy z reprezentacją Argentyny przebywali w Bukareszcie, gdzie Albicelestes rozegrali towarzyskie spotkanie z Rumunią. Orion cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Natomiast Gago wybiegł w podstawowej jedenastce, a w 56′ został zmieniony przez Lucasa Biglię. Naturalnie wrócą oni do wyjściowego składu Boca na klasyk z La Acvademią.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.