Z Arsenalem rezerwowym składem

kadra składTrener Rodolfo Arruabarrena podał po czwartkowym treningu skład wyjściowy na niedzielne spotkanie ligowe z Arsenalem de Sarandi. W większości będzie się on składał z nominalnych rezerwowych, gdyż podstawowi zawodnicy będą oszczędzani na czwartkowe Superclasicos w Copa Sudamericana.

Vasco tradycyjnie już stosuje rotację w składzie, bo Bosteros grają spotkania praktycznie co 3-4 dni. W lidze wobec już tylko matematycznych szans na mistrzostwo grają głownie zmiennicy i tak samo będzie w niedzielę (w Polsce poniedziałek 1:30 w nocy). Szansę na oficjalny debiut ligowy otrzyma młody pomocnik Franco Cristaldo.

Czwartkowy trening odbywał się za zamkniętymi drzwiami. Wziął w nim udział również José Pedro Fuenzalida, który miał przebywać na zgrupowaniu reprezentacji Chile. Jednak jego żona na dniach spodziewa się dziecka i selekcjoner Jorge Sampaoli pozwolił mu wrócić do Buenos Aires.

Skład na Arsenal de Sarandi:
Agustín Orión – Hernán Grana, Mariano Echeverría, Daniel Díaz, Emanuel Insúa – Franco Cristaldo, Andrés Cubas, Gonzalo Castellani, Federico Carrizo – Luciano Acosta, Emmanuel Gigliotti.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.