Xeneizes trenują i negocjują transfer Villalby

Zespół Boca Juniors rozpoczął w poniedziałek drugi tydzień ciężkich treningów w klubowym ośrodku Casa Amarilla. Udział w nim wzięła już trójka graczy pozyskana w ostatnim czasie. Trwają również wciąż negocjacje w sprawie transferu Héctora Villalby.

Bosteros przygotowują się do półfinałowych spotkań Copa Libertadores. Pierwszy mecz z ekwadorskim Independiente del Valle rozegraj 7 lipca w Quito. Wcześniej 29 czerwca w San Juan zmierzą się z czwartoligowym Güemes Santiago del Estero w 1/32 finału Copa Argentina. Natomiast 24 czerwca rozegrają mecz towarzyski z paragwajską Olimpią Asunción, który odbędzie się w Salta na północnym-zachodzie Argentyny.

W poniedziałek trener Guillermo Barros Schelotto przeprowadził wewnętrzny sparing 10 na 10 pomiędzy drużyną “niebieskich” i “żółtych”.

Skład niebieskich:
Ramiro Martínez – Nahuel Molina, Lisandro Magallán, Juan Manuel Insaurralde – Fernando Zuqui, Andrés Cubas, Rodrigo Bentancur – Carlos Tevez – Darío Benedetto, Walter Bou.

Skład żółtych:
Guillermo Sara – Gino Peruzzi, Daniel Díaz, Fernando Tobio, Jonathan Silva – Franco Cristaldo, Julián Chicco – Cristian Pavón, Sebastián Palacios, Federico Carrizo.

Pozostali gracze trenowali indywidualnie, Nicolás Colazo i Andres Chavez pod bacznym okiem lekarza Javiera Valdecantos, a Marcelo Meli, Cristian Erbes, Leonardo Jara, Gonzalo Castellani pracowali w siłowni. Z trenerem bramkarzy Juanem José Romero zajęcia mieli Agustín Orion i Bruno Galván. Gino Peruzzi, którym zainteresowane jest włoskie Napoli, nie trenował z powodu problemów mięśniowych.

Jeżeli chodzi o transfer Héctora Villalba, o którym pisaliśmy tutaj, to kluby ponoć doszły już do porozumienia, ale teraz władze Boca muszą porozumieć się z zawodnikiem i jego menadżerem Christianem Bragarnikem, z którym dojdzie dopiero do spotkania.

Nowe plotki transferowe odnośnie Boca Juniors:
* powrót Facundo Roncaglii, który gra ostatnio we Fiorentinie;
* zainteresowanie Peruwiańczykiem Paolo Guerrero, graczem Flamengo;
* Cristian Erbes może odejśc do meksykańskiego Veracruz;

espndeportes – canchallena.lanacion.com.ar

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.