Xeneizes powrócili do treningów

W piątek zawodnicy Boca Juniors zainaugurowali treningu po przerwie wakacyjnej. Na początek odbyły się zajęcia pod kierunkiem trenera od przygotowania fizycznego Juana Manuela Alfano.

W ośrodku Casa Amarilla pojawił się również Juan Roman Riquelme, który wciąż nie dogadał się z władzami klubu odnośnie przedłużenia swojej umowy. Termin jej wygaśnięcia upływa w poniedziałek. Roman pojawił się pół godziny przed rozpoczęciem zajęć i uciął sobie pogawędkę z trenerem Carlosem Bianchi. Następnie udał się do domu.

Jeżeli chodzi o resztę zawodników, to w piątkowym zajęciach uczestniczyli:

Bramkarze:
Emanuel Trípodi, Sebastián D’Angelo, Manuel Vicentini.

Obrońcy:
Leandro Marín, Hernán Grana, Daniel Díaz, Juan Forlín, Claudio Pérez, Lisandro Magallán, Guillermo Burdisso, Nahuel Zárate i Emanuel Insúa.

Pomocnicy:
Cristian Erbes, Pablo Ledesma, Nicolás Colazo, Luciano Acosta, Joel Acosta, Gonzalo Escalante, Franco Cristaldo.

Napastnicy:
Juan Manuel Martínez, Emmanuel Gigliotti, Jonathan Calleri, Sebastián Palacios, Franco Fragapane, Mauro Dalla Costa.

Z kinezjologiem pracowali indywidualnie  Federico Bravo i Andrés Cubas. Na treningu byli również obecni kontuzjowani Claudio Riaño i Diego Rivero. Ten drugi we wtorek będzie już wolnym zawodnikiem i tym samym pożegna się z Boca Juniors.

Naturalnie nieobecni byli również Augustin Orion i Fernando Gago, którzy przebywają z reprezentacją Argentyny na trwającym Mundialu w Brazylii.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.