Wznawiają treningi w Casa Amarilla

trening schelotto

Drużyna Boca Juniors powróciła z obozu przygotowawczego w paragwajskim Ciudad del Este i w poniedziałek wznawia zajęcia w swoim ośrodku treningowym Casa Amarilla. W środę “Bosteros” zmierzą na La Bombonera w towarzyskim meczu z Villarreal CF.

Główny najcięższy okres przygotowawczy gracze “Xeneizes” mają już za sobą. Teraz będą już trenować na swoich obiektach i rozgrywać spotkania towarzyskie. W nocy ze środy na czwartek czasu polskiego zagrają na La Bombonera z hiszpańskim Villarreal CF, a w najbliższą sobotę w Salta zmierzą się z Banfield.

W meczu z Villarreal miał zadebiutować Paolo Goltz, który po transferze do Boca nabawił się kontuzji, ale prawdopodobnie zagra dopiero 14 sierpnia w meczu Copa Argentina przeciwko Gimnasia y Tiro de Salta.

Jeżeli chodzi o sprawy transferowe, to w najbliższym tygodniu ma się wyjaśnić przyszłość Gino Peruzziego (zawodnik chce odejść, a klub chce go sprzedać), lewego obrońcy Jonathana Silvy (był wypożyczony ze Sportingu Lizbona i trwają rozmowy z portugalskim klubem by pozostał na La Bombonera) oraz wypożyczenia Ramóna “Wanchope” Ábili (chce go Huracán).

lanacion.com.ar

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.