player predictions

Poniżej wszystkie typy patricio10.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Primera Division Argentina
sie 08, 2014
23:00 Godoy Cruz 1 - 1 Banfield 0 zobacz typowania innych graczy
sie 09, 2014
01:30 Rosario Central 1 - 0 Quilmes 1 zobacz typowania innych graczy
sie 10, 2014
01:30 Defensa y Justicia 0 - 1 Racing Club 1 zobacz typowania innych graczy
20:15 Independiente 2 - 1 Atletico Rafaela 1 zobacz typowania innych graczy
23:30 Boca Juniors 1 - 0 Newell's Old Boys 0 zobacz typowania innych graczy
sie 11, 2014
02:30 Gimnasia La Plata 1 - 2 River Plate 0 zobacz typowania innych graczy
23:00 Arsenal Sarandi 1 - 1 Estudiantes La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
sie 12, 2014
01:30 Tigre 1 - 1 Velez Sarsfield 0 zobacz typowania innych graczy
sie 13, 2014
23:00 Lanus 1 - 0 Belgrano Cordoba 3 zobacz typowania innych graczy
sie 14, 2014
22:15 San Lorenzo 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 1 zobacz typowania innych graczy
sie 16, 2014
01:30 Newell's Old Boys 1 - 0 Gimnasia La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Olimpo Bahia Blanca 1 - 1 Tigre 0 zobacz typowania innych graczy
21:15 Banfield 2 - 1 Defensa y Justicia 0 zobacz typowania innych graczy
22:15 Velez Sarsfield 1 - 0 Arsenal Sarandi 1 zobacz typowania innych graczy
sie 17, 2014
01:30 Estudiantes La Plata 1 - 1 Independiente 0 zobacz typowania innych graczy
20:15 Racing Club 1 - 0 San Lorenzo 1 zobacz typowania innych graczy
23:30 River Plate 2 - 1 Rosario Central 1 zobacz typowania innych graczy
sie 18, 2014
02:30 Belgrano Cordoba 0 - 1 Boca Juniors 3 zobacz typowania innych graczy
20:15 Quilmes 1 - 1 Godoy Cruz 1 zobacz typowania innych graczy
sie 19, 2014
01:30 Atletico Rafaela 1 - 1 Lanus 0 zobacz typowania innych graczy
sie 22, 2014
23:15 Arsenal Sarandi 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 3 zobacz typowania innych graczy
sie 23, 2014
01:30 Tigre 1 - 2 Racing Club 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Gimnasia La Plata 1 - 1 Rosario Central 0 zobacz typowania innych graczy
22:15 Newell's Old Boys 1 - 0 Belgrano Cordoba 0 zobacz typowania innych graczy
sie 24, 2014
01:30 Independiente 1 - 1 Velez Sarsfield 0 zobacz typowania innych graczy
20:15 Lanus 1 - 1 Estudiantes La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
20:15 San Lorenzo 2 - 1 Banfield 0 zobacz typowania innych graczy
21:15 Defensa y Justicia 2 - 1 Quilmes 0 zobacz typowania innych graczy
23:15 Boca Juniors 2 - 0 Atletico Rafaela 0 zobacz typowania innych graczy
sie 25, 2014
02:30 Godoy Cruz 1 - 1 River Plate 0 zobacz typowania innych graczy
sie 26, 2014
22:00 Belgrano Cordoba 1 - 0 Gimnasia La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
sie 27, 2014
00:15 Olimpo Bahia Blanca 1 - 1 Independiente 0 zobacz typowania innych graczy
02:30 Racing Club 2 - 1 Arsenal Sarandi 1 zobacz typowania innych graczy
22:00 Atletico Rafaela 2 - 1 Newell's Old Boys 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Rosario Central 1 - 0 Godoy Cruz 0 zobacz typowania innych graczy
sie 28, 2014
00:15 River Plate 2 - 1 Defensa y Justicia 1 zobacz typowania innych graczy
02:30 Estudiantes La Plata 1 - 1 Boca Juniors 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Banfield 1 - 1 Tigre 0 zobacz typowania innych graczy
sie 29, 2014
00:15 Velez Sarsfield 1 - 0 Lanus 3 zobacz typowania innych graczy
02:30 Quilmes 1 - 1 San Lorenzo 0 zobacz typowania innych graczy
sie 30, 2014
20:00 Gimnasia La Plata 1 - 1 Godoy Cruz 0 zobacz typowania innych graczy
22:15 Defensa y Justicia 2 - 1 Rosario Central 0 zobacz typowania innych graczy
sie 31, 2014
01:30 Newell's Old Boys 1 - 1 Estudiantes La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
20:15 Belgrano Cordoba 1 - 0 Atletico Rafaela 1 zobacz typowania innych graczy
20:15 Independiente 1 - 1 Racing Club 0 zobacz typowania innych graczy
23:15 Boca Juniors 2 - 1 Velez Sarsfield 1 zobacz typowania innych graczy
wrz 01, 2014
02:30 San Lorenzo 1 - 1 River Plate 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Lanus 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 02, 2014
00:15 Arsenal Sarandi 1 - 0 Banfield 3 zobacz typowania innych graczy
02:30 Tigre 2 - 1 Quilmes 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 06, 2014
20:00 Atletico Rafaela 2 - 1 Gimnasia La Plata 1 zobacz typowania innych graczy
22:15 Velez Sarsfield 1 - 0 Newell's Old Boys 0 zobacz typowania innych graczy
23:10 Estudiantes La Plata 2 - 0 Belgrano Cordoba 1 zobacz typowania innych graczy
wrz 07, 2014
01:10 Banfield 1 - 1 Independiente 0 zobacz typowania innych graczy
20:15 Godoy Cruz 1 - 1 Defensa y Justicia 3 zobacz typowania innych graczy
20:15 Rosario Central 1 - 1 San Lorenzo 3 zobacz typowania innych graczy
22:15 Racing Club 1 - 0 Lanus 0 zobacz typowania innych graczy
23:15 River Plate 2 - 0 Tigre 3 zobacz typowania innych graczy
wrz 08, 2014
02:30 Olimpo Bahia Blanca 0 - 1 Boca Juniors 3 zobacz typowania innych graczy
wrz 09, 2014
01:30 Quilmes 1 - 1 Arsenal Sarandi 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 13, 2014
02:30 Gimnasia La Plata 1 - 1 Defensa y Justicia 0 zobacz typowania innych graczy
20:15 San Lorenzo 1 - 0 Godoy Cruz 1 zobacz typowania innych graczy
20:15 Tigre 1 - 1 Rosario Central 0 zobacz typowania innych graczy
20:30 Atletico Rafaela 1 - 1 Estudiantes La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 14, 2014
01:10 Independiente 2 - 0 Quilmes 1 zobacz typowania innych graczy
20:15 Lanus 1 - 0 Banfield 3 zobacz typowania innych graczy
22:15 Belgrano Cordoba 0 - 1 Velez Sarsfield 0 zobacz typowania innych graczy
23:15 Boca Juniors 2 - 1 Racing Club 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 15, 2014
02:30 Arsenal Sarandi 1 - 2 River Plate 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 16, 2014
01:30 Newell's Old Boys 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 3 zobacz typowania innych graczy
wrz 20, 2014
01:30 Quilmes 0 - 1 Lanus 1 zobacz typowania innych graczy
20:15 Estudiantes La Plata 1 - 0 Gimnasia La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
21:15 Olimpo Bahia Blanca 1 - 1 Belgrano Cordoba 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 21, 2014
01:10 Velez Sarsfield 2 - 1 Atletico Rafaela 0 zobacz typowania innych graczy
20:15 Godoy Cruz 1 - 1 Tigre 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 Rosario Central 1 - 0 Arsenal Sarandi 1 zobacz typowania innych graczy
23:15 Banfield 0 - 1 Boca Juniors 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 22, 2014
02:30 River Plate 2 - 1 Independiente 1 zobacz typowania innych graczy
23:10 Defensa y Justicia 1 - 0 San Lorenzo 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 23, 2014
01:30 Racing Club 1 - 1 Newell's Old Boys 3 zobacz typowania innych graczy
wrz 26, 2014
22:30 Estudiantes La Plata 1 - 1 Velez Sarsfield 0 zobacz typowania innych graczy
wrz 27, 2014
20:00 Atletico Rafaela 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Independiente 2 - 1 Rosario Central 1 zobacz typowania innych graczy
wrz 28, 2014
02:30 San Lorenzo 1 - 0 Gimnasia La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Tigre 1 - 1 Defensa y Justicia 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 Belgrano Cordoba 1 - 1 Racing Club 0 zobacz typowania innych graczy
23:15 Boca Juniors 2 - 0 Quilmes 1 zobacz typowania innych graczy
wrz 29, 2014
02:30 Lanus 1 - 1 River Plate 3 zobacz typowania innych graczy
23:10 Arsenal Sarandi 1 - 0 Godoy Cruz 1 zobacz typowania innych graczy
wrz 30, 2014
01:30 Newell's Old Boys 2 - 0 Banfield 0 zobacz typowania innych graczy
paź 04, 2014
01:30 Gimnasia La Plata 1 - 1 Velez Sarsfield 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Banfield 1 - 0 Belgrano Cordoba 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 San Lorenzo 1 - 0 Tigre 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Defensa y Justicia 1 - 1 Arsenal Sarandi 0 zobacz typowania innych graczy
paź 05, 2014
20:00 Olimpo Bahia Blanca 0 - 1 Estudiantes La Plata 1 zobacz typowania innych graczy
20:00 Quilmes 0 - 1 Newell's Old Boys 0 zobacz typowania innych graczy
22:15 River Plate 1 - 1 Boca Juniors 3 zobacz typowania innych graczy
paź 06, 2014
02:30 Racing Club 1 - 0 Atletico Rafaela 0 zobacz typowania innych graczy
23:10 Rosario Central 1 - 1 Lanus 0 zobacz typowania innych graczy
paź 07, 2014
01:30 Godoy Cruz 0 - 1 Independiente 0 zobacz typowania innych graczy
paź 10, 2014
23:10 Tigre 1 - 0 Gimnasia La Plata 3 zobacz typowania innych graczy
paź 11, 2014
01:30 Lanus 1 - 0 Godoy Cruz 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Velez Sarsfield 2 - 0 Olimpo Bahia Blanca 1 zobacz typowania innych graczy
21:00 Belgrano Cordoba 1 - 0 Quilmes 0 zobacz typowania innych graczy
paź 12, 2014
01:30 Estudiantes La Plata 2 - 1 Racing Club 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Atletico Rafaela 2 - 1 Banfield 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 Independiente 2 - 0 Defensa y Justicia 0 zobacz typowania innych graczy
23:15 Boca Juniors 1 - 0 Rosario Central 1 zobacz typowania innych graczy
paź 13, 2014
02:30 Newell's Old Boys 1 - 1 River Plate 0 zobacz typowania innych graczy
paź 14, 2014
01:30 Arsenal Sarandi 1 - 1 San Lorenzo 1 zobacz typowania innych graczy
paź 17, 2014
23:10 Gimnasia La Plata 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 0 zobacz typowania innych graczy
paź 18, 2014
01:30 Quilmes 1 - 1 Atletico Rafaela 1 zobacz typowania innych graczy
20:00 Banfield 1 - 1 Estudiantes La Plata 3 zobacz typowania innych graczy
21:00 San Lorenzo 2 - 1 Independiente 0 zobacz typowania innych graczy
paź 19, 2014
01:30 Defensa y Justicia 1 - 1 Lanus 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Rosario Central 1 - 0 Newell's Old Boys 1 zobacz typowania innych graczy
21:00 Racing Club 1 - 1 Velez Sarsfield 0 zobacz typowania innych graczy
23:15 River Plate 2 - 0 Belgrano Cordoba 1 zobacz typowania innych graczy
paź 20, 2014
02:30 Godoy Cruz 0 - 1 Boca Juniors 1 zobacz typowania innych graczy
paź 21, 2014
01:30 Tigre 1 - 0 Arsenal Sarandi 0 zobacz typowania innych graczy
paź 25, 2014
01:30 Belgrano Cordoba 1 - 1 Rosario Central 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Independiente 1 - 0 Tigre 1 zobacz typowania innych graczy
21:00 Velez Sarsfield 2 - 1 Banfield 1 zobacz typowania innych graczy
23:10 Newell's Old Boys 1 - 0 Godoy Cruz 0 zobacz typowania innych graczy
paź 26, 2014
01:30 Olimpo Bahia Blanca 1 - 1 Racing Club 3 zobacz typowania innych graczy
19:00 Estudiantes La Plata 2 - 0 Quilmes 1 zobacz typowania innych graczy
19:00 Lanus 1 - 1 San Lorenzo 0 zobacz typowania innych graczy
22:15 Boca Juniors 2 - 0 Defensa y Justicia 3 zobacz typowania innych graczy
paź 27, 2014
01:30 Atletico Rafaela 1 - 1 River Plate 0 zobacz typowania innych graczy
paź 28, 2014
00:30 Arsenal Sarandi 1 - 0 Gimnasia La Plata 3 zobacz typowania innych graczy
lis 01, 2014
00:30 Banfield 1 - 0 Olimpo Bahia Blanca 1 zobacz typowania innych graczy
20:15 Godoy Cruz 2 - 1 Belgrano Cordoba 0 zobacz typowania innych graczy
22:00 Gimnasia La Plata 1 - 1 Racing Club 0 zobacz typowania innych graczy
22:30 Quilmes 0 - 1 Velez Sarsfield 0 zobacz typowania innych graczy
lis 02, 2014
00:45 Rosario Central 2 - 1 Atletico Rafaela 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 San Lorenzo 1 - 1 Boca Juniors 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Tigre 1 - 1 Lanus 0 zobacz typowania innych graczy
22:15 River Plate 2 - 1 Estudiantes La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
lis 03, 2014
01:30 Arsenal Sarandi 1 - 1 Independiente 3 zobacz typowania innych graczy
lis 04, 2014
00:30 Defensa y Justicia 1 - 1 Newell's Old Boys 0 zobacz typowania innych graczy
lis 08, 2014
00:30 Lanus 1 - 0 Arsenal Sarandi 1 zobacz typowania innych graczy
19:00 Atletico Rafaela 2 - 1 Godoy Cruz 0 zobacz typowania innych graczy
19:00 Olimpo Bahia Blanca 1 - 0 Quilmes 1 zobacz typowania innych graczy
22:10 Belgrano Cordoba 1 - 0 Defensa y Justicia 1 zobacz typowania innych graczy
lis 09, 2014
00:30 Independiente 2 - 1 Gimnasia La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
20:00 Estudiantes La Plata 2 - 1 Rosario Central 1 zobacz typowania innych graczy
20:00 Racing Club 2 - 0 Banfield 1 zobacz typowania innych graczy
22:15 Boca Juniors 1 - 0 Tigre 1 zobacz typowania innych graczy
lis 10, 2014
01:30 Velez Sarsfield 1 - 1 River Plate 3 zobacz typowania innych graczy
lis 11, 2014
00:30 Newell's Old Boys 1 - 1 San Lorenzo 0 zobacz typowania innych graczy
lis 14, 2014
23:10 Defensa y Justicia 1 - 1 Atletico Rafaela 0 zobacz typowania innych graczy
lis 15, 2014
01:30 Rosario Central 1 - 0 Velez Sarsfield 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 Gimnasia La Plata 2 - 1 Banfield 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 San Lorenzo 1 - 0 Belgrano Cordoba 1 zobacz typowania innych graczy
lis 16, 2014
00:30 Quilmes 0 - 1 Racing Club 3 zobacz typowania innych graczy
21:00 Godoy Cruz 1 - 1 Estudiantes La Plata 3 zobacz typowania innych graczy
21:00 Tigre 1 - 1 Newell's Old Boys 0 zobacz typowania innych graczy
22:15 River Plate 2 - 0 Olimpo Bahia Blanca 0 zobacz typowania innych graczy
lis 17, 2014
01:30 Arsenal Sarandi 1 - 1 Boca Juniors 3 zobacz typowania innych graczy
lis 18, 2014
00:30 Independiente 1 - 1 Lanus 0 zobacz typowania innych graczy
lis 22, 2014
00:30 Banfield 1 - 0 Quilmes 1 zobacz typowania innych graczy
21:00 Atletico Rafaela 1 - 1 San Lorenzo 0 zobacz typowania innych graczy
23:10 Olimpo Bahia Blanca 1 - 1 Rosario Central 3 zobacz typowania innych graczy
23:10 Velez Sarsfield 2 - 1 Godoy Cruz 0 zobacz typowania innych graczy
lis 23, 2014
01:30 Lanus 1 - 0 Gimnasia La Plata 1 zobacz typowania innych graczy
21:00 Belgrano Cordoba 1 - 0 Tigre 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 Estudiantes La Plata 2 - 0 Defensa y Justicia 0 zobacz typowania innych graczy
23:10 Boca Juniors 1 - 1 Independiente 0 zobacz typowania innych graczy
lis 24, 2014
01:30 Racing Club 1 - 0 River Plate 3 zobacz typowania innych graczy
lis 25, 2014
01:30 Newell's Old Boys 2 - 1 Arsenal Sarandi 0 zobacz typowania innych graczy
lis 28, 2014
22:10 Gimnasia La Plata 1 - 0 Quilmes 1 zobacz typowania innych graczy
lis 29, 2014
00:30 Defensa y Justicia 2 - 1 Velez Sarsfield 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 San Lorenzo 1 - 1 Estudiantes La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
lis 30, 2014
01:30 Independiente 2 - 1 Newell's Old Boys 1 zobacz typowania innych graczy
21:00 Rosario Central 0 - 1 Racing Club 1 zobacz typowania innych graczy
22:15 River Plate 2 - 0 Banfield 1 zobacz typowania innych graczy
gru 01, 2014
01:30 Lanus 1 - 1 Boca Juniors 1 zobacz typowania innych graczy
22:10 Godoy Cruz 2 - 1 Olimpo Bahia Blanca 0 zobacz typowania innych graczy
gru 02, 2014
00:30 Arsenal Sarandi 2 - 1 Belgrano Cordoba 0 zobacz typowania innych graczy
gru 05, 2014
22:10 Estudiantes La Plata 1 - 0 Tigre 1 zobacz typowania innych graczy
gru 06, 2014
00:30 Velez Sarsfield 1 - 1 San Lorenzo 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 Atletico Rafaela 2 - 1 Arsenal Sarandi 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 Banfield 1 - 0 Rosario Central 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 Olimpo Bahia Blanca 1 - 1 Defensa y Justicia 1 zobacz typowania innych graczy
gru 07, 2014
01:30 Belgrano Cordoba 1 - 1 Independiente 0 zobacz typowania innych graczy
21:00 Newell's Old Boys 1 - 1 Lanus 1 zobacz typowania innych graczy
gru 08, 2014
00:30 Boca Juniors 1 - 0 Gimnasia La Plata 0 zobacz typowania innych graczy
gru 14, 2014
20:00 Quilmes 0 - 2 River Plate 1 zobacz typowania innych graczy
20:00 Racing Club 2 - 0 Godoy Cruz 1 zobacz typowania innych graczy