Urazy Diaza i Forlina

Trener Rodolfo Arruabarrena ma spory ból głowy z obsadą środka defensywy po niedzielnym meczu z Banfield. Aż dwóch nominalnych środkowych obrońców Daniel “Cata” Diaz i Juan Forlin doznało urazów.

Daniel Diaz opuścił boisko w przerwie meczu z Banfield. Cata skręcił nogę w lewym kolanie i jego rehabilitacja potrwa półtora miesiąca.

Juan Forlin wczoraj zastąpił Diaza wracając po kontuzji. Niestety pech go nie opuszcza i po meczu okazało się, że doznał kolejnego urazu. Tym razem ma problem z mieśniem łydki prawej nogi. Oznacza to trzytygodniową pauzę.

Dla trenera Arruabarrena jest to bardzo trudna sytuacja. Zwłaszcza, że nie zdążą się wyleczyć na Superclasico z River Plate, które odbędzie się już za dwa tygodnie. Obaj defensorzy stanowili trójkę środkowych obrońców, którymi Vasco zamierzał rotować w składzie. Teraz pozostał mu tylko Mariano Echeverría. Kandydatami do uzupełnienia środka defensywy są Lisandro Magallán i Chiqui Pérez. Media więcej szans dają temu pierwszemu.

telam.com

Facebook Comments

2 komentarzy do "Urazy Diaza i Forlina"

  1. gogal1204's Gravatar gogal1204
    23 września 2014 - 12:11 | Link

    Na River z taką obroną. Będzie ciężko.

  2. Ed's Gravatar Ed
    23 września 2014 - 22:53 | Link

    Czyli jako stoperzy Magallan i Echeverria. Może jakoś uchowa taki mur, ale trzeba go wypróbować już w najbliższy weekend z Quilmes

Komentarze są wyłączone.