Urazy Burrito Martíneza i Gago

kadra składXeneizes powrócili dzisiaj do treningów po dniu przerwy jaki otrzymali w poniedziałek. Dwóch zawodników, Juan Manuel Martinez i Fernando Gago po meczu z Belgrano nabawiło się urazów i prawdopodobnie zabraknie ich w kolejnym meczu ligowym z Atletico Rafaela.

Obaj gracze mają problemy mięśniowe, co stawia pod wielkim znkiem zapytania ich występ w niedzielę na La Bombonera. Przy okazji wyjaśniło się dlaczego Bianchi zmienił Fernando Gago już w przerwie meczu w Cordobie. Początkowo wydawało się, że była to roszada taktyczna, a powodem był uraz jakiego nabawił się w pierwszej połowie.

Miejsce Burrito w ataku zajmie najprawdopodobniej Jonathan Calleri lub ewentualnie Andrés Chávez. Natomiast w przypadku Gago istnieje szansa, że jednak zostanie do niedzieli postawiony na nogi. Na mniej groźne dolegliwości narzekali dzisiaj również Juan Forlín i Cristian Erbes, ale w ich przypadku nie istnieje zagrożenia pauzy w meczu z Atletico.

Przy okazji dzisiejszego treningu w mediach pojawiła się informacja, że Nicolás Colazo może zostać wypożyczony do Gimnasii La Plata. W drużynie tej poważnej kontuzji nabawił się Maximiliano Meza (minimum 4 miesiące pauzy) i pomocnik Boca miałby go zastąpić.

infobae.com

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.