Typujemy mecze ostatniej kolejki

Serdecznie zapraszam do typowania wyników meczów ostatniej kolejki sezonu Torneo de Transición 2014.

Ostatnia kolejka została zaplanowana dwutorowo. W ten weekend zostaną rozegrane wszystkie spotkania poza dwoma decydującymi o mistrzostwie. W związku z finałami Copa Sudamericana i udziałem w nich River Plate, mecze ligowe Millonarios i Racingu zaplanowano na niedzielę 14 grudnia. Typować możecie tutaj.

PS. Ilość edycji typera od początku istnienia strony (2008) oscyluje w okolicach 10, ale zastanawiam się nad tym, czy obecna nie będzie ostatnią. Ostatnio miała miejsce nieprzyjemna i przykra dla mnie sprawa z pewnym uczestnikiem, który miał wielkie pretensje o to, że typy zostały dodane w piątek ok. 17:00. Stroną praktycznie od początku prowadzę sam (początkowo wspierał mnie Timao) i jak każdy człowiek śpię, pracuję itd, a dzień ma tylko 24 godziny. Typer był do tej pory dla wszystkich tylko zabawą, a wszyscy uczestnicy byli wyrozumiali wobec siebie. Teraz zostałem oskarżony m.in. o to, że typy dlatego dodaję tak późno, by forować swoją osobę w klasyfikacji. Jednym słowem ręce opadają. Proszę w komentarzach o Wasze opinie, czy chcecie się wraz z kolejnym sezonem dalej bawić w typera, biorąc pod uwagę, że typy mogą się pokazywać na ostatnią chwilę.

Facebook Comments

3 komentarzy do "Typujemy mecze ostatniej kolejki"

 1. patricio10's Gravatar patricio10
  5 grudnia 2014 - 14:55 | Link

  Witam wszystkich 🙂 !!! jeśli chodzi o mnie to jestem jak najbardziej za żeby TYPER pozostał !!! z obstawianiem nie miałem i nie mam nigdy problemu nawet jak pojawia się na ostatnią chwile bo zajmuje mi to góra 5 min ps Pamiętajmy że to tylko ZABAWA !!! pozdro !!!

 2. Ed's Gravatar Ed
  5 grudnia 2014 - 20:12 | Link

  Witamy Patricio. Jeśli chodzi o mnie jako o osobę z “dolnej półki typerowania” to również optuję za jego pozostaniem. Ostatnio miałem fatalną kolejkę , nie wiem czy zdobyłem dwa punkty, ale mimo to chciałbym aby jakiś rodzaj aktywności tutaj był. Też mi się zdarzało, że przegapiłem pierwszy mecz w kolejce, ale cóż…

  Bo pamiętam, że kiedyś tutaj dużo pisaliśmy, a teraz komentarze właściwie pojawiają się już gdy chodzi i typera, a tak poza moimi to już nie.

  Też jestem zdania, że to tylko zabawa i wali mnie to które miejsce zajmę. Pozdro 🙂

 3. patricio10's Gravatar patricio10
  5 grudnia 2014 - 21:35 | Link

  jeśli chodzi o inne komentarze to za bardzo nie mam czasu sie rozpisywać czasami może coś wrzucę na czat ale codziennie odwiedzam stronkę i czytam artykuły prowadzącego stronkę Assura i posty Eda z których dużo mogę się dowiedzieć o Naszej drużynie i nie tylko pozdro !!!

Komentarze są wyłączone.