Trzy zmiany na rewanż?

ArruabarrenaWedług argentyńskich mediów trener Rodolfo Arruabarrena dokona trzech zmian w wyjściowym składzie na rewanżowe Superclasico w 1/8 finału Copa Libertadores. Wciąż nie wiadomo również, czy do czwartku zdąży się wykurować bramkarz Augustin Orion.

We wtorek odbył się kolejny trening Xeneizes przed czwartkowym (w Polsce piątek 2:00) spotkaniem z River Plate w 1/8 finału Copa Libertadores. Po zajęciach Rodolfo Arruabarrena ogłosił 20 osobową kadrę na rewanż na La Bombonera. Na podstawie obserwacji dzisiejszego treningu Bosteros można wyciągnąć wniosek, że Vasco dokona 3 zmian w wyjściowym składzie w porównaniu do pierwszego meczu na El Monumental.

Nowymi zawodnikami będą Gino Peruzzi, Daniel Osvaldo i Federico Carrizo. Ten pierwszy na prawej stronie obrony zagra za Leandro Marína. Osvaldo na środku ataku zastąpi Jonathan Calleri, a Carizzo w środku pola Andrésa Cubasa. Młody pomocnik ostatnio nie trenował z powodu kontuzji, ale jest już gotowy do gry i znalazł się w szerokiej kadrze meczowej.

Jeżeli chodzi o innych graczy ostatnio kontuzjowanych do zdrowy jest już Daniel “Cata” Diaz i zapewne zagra w rewanżu. Wciąż trwa walka sztabu medycznego o postawienie na nogi Augustina Oriona. Dzisiaj już trenował indywidualnie i raczej powinien być gotowy do gry. Gdyby jednak tak się nie stało to zastąpi go Guillermo Sara.

W pomocy Vasco podobnie jak przed pierwszym meczem waha się czy postawić na Nicolasa Lodeiro czy na Marcelo Meli. Podczas dzisiejszego sparingu mecz zaczął Urugwajczyk, a później został zmieniony przez Meliego.

Przypuszczalny skład wyjściowy:
Agustín Orion – Gino Peruzzi, Daniel Díaz, Marco Torsiglieri, Nicolás Colazo – Pablo Pérez, Fernando Gago, Nicolás Lodeiro (Marcelo Meli) – Cristian Pavón, Daniel Osvaldo, Federico Carrizo.

Pełna kadra na mecz:

infobae.com

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.