Trwają przygotowania

Bianchi treningDrużyna Boca Juniors po poniedziałkowym odpoczynku przygotowuje się do kolejnego spotkania ligowego. W niedzielę Xeneizes na wyjeździe zmierzą się z All Boys.

Ostatnio media i wszyscy w klubie żyją tym, czy klub przedłuży kontrakt z Juanem Romanem Riquelme, który wygasa z końcem sezonu. Prezydent Daniel Angelici cały czas powtarza, że strony po sezonie usiądą do rozmów i dopiero wówczas zostanie podjęta decyzja. W cieniu tej “telenoweli” Bosteros szykują się do kolejnego meczu. Po dwóch kolejnych zwycięstwach atmosfera jest bardzo spokojna.

Jeżeli podczas zajęć nie dojdzie do jakiś kontuzji, to prawdopodobnie z All Boys zagra identyczna jedenastka co w niedzielę z Arsenalem de Sarandi. Media spekulują jedynie, czy Riquelme czasami nie będzie regenerował sił na kolejny mecz i wówczas zastąpiłby go Luciano Acosta.

Wiecznie kontuzjowany Diego Perotti wystąpił w ostatnim meczu rezerw i prawdopodobnie znajdzie się w kadrze meczowej na najbliższy mecz.

Przypuszczalny skład na All Boys:
Agustín Orión – Hernán Grana, Daniel Díaz, Juan Forlín, Emanuel Insúa – Cristian Erbes, Federico Bravo, Nicolas Colazo – Juan Román Riquelme – Juan Manuel Martínez, Emmanuel Gigliotti.

telam.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.