Trwają przygotowania do meczu z Velez

treningBoca Juniors przygotowują się w ośrodku Casa Amarilla do sobotniego spotkania ligowego z Velezem Sarsfield. Trener Carlos Bianchi tradycyjnie już nie chce zdradzić wyjściowego składu, a media prześcigają się w domysłach.

Podstawowe pytanie to czy zagra od początku Juan Roman Riquelme. Kontuzjowany od końca listopada 2013 roku zawodnik zagrał kilkanaście ostatnich minut w ostatnim meczu z Estudiantes. W tygodniu spekulowano, że wyjść w wyjściowym składzie, ale czym bliżej do meczu to wydaje się, że ponownie zasiądzie na ławce rezerwowych. Szykuje się natomiast kilka innych zmian.

Linia defensywna powinna wyglądać identycznie jak w meczu z Estudiantes. Za to w pomocy może dojść do kilku roszad. Po pierwsze zamiast w systemie 1-4-3-1-2 Xeneizes zagrają bardziej defensywnie 4-4-1-1. W tej sytuacji zabraknie grającego w ataku Juana Manuela Martineza. Na lewą pomoc może wrócić Juan Sánchez Miño, którego w meczu ze Studentami zabrakło nawet na ławce rezerwowych. Ewentualnie może na tej pozycji zagrać również Diego Perotti. Na prawej pomocy może wybiec Diego Rivero, który powrócił po rocznych problemach z sercem i udanie zagrał w niedzielę. Wówczas miejsce straciłby Cristian Erbes.

Przypuszczalny skład na mecz z Velezem:
Agustín Orión – Leandro Marín, Daniel Díaz, Juan Forlín, Emanuel Insúa – Diego Rivero (Cristian Erbes), Pablo Ledesma, Fernando Gago, Juan Sánchez Miño (Diego Perotti) – Luciano Acosta – Emmanuel Gigliotti.

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.