Trwają przygotowania do meczu z Arsenalem

trening BianchiZawodnicy Boca Juniors od wtorku przygotowują się do niedzielnego spotkania ligowego z Arsenalem de Sarandi, które zostanie rozegrane na La Bombonera. Na podstawie obserwacji treningów zanosi się na trzy zmiany w wyjściowym składzie.

Zanim przejdziemy do zmian personalnych trzeba wspomnieć o zdarzeniu z porannego treningu. Podczas jednego ze starć Emmanuel Gigliotti został kopnięty w prawą kostkę i opuścił boisko z grymasem bólu na twarzy. Po konsultacji ze sztabem medycznym na szczęście po kilku minutach na nie powrócił.

Jeżeli chodzi o przypuszczalne zmiany w składzie w porównaniu do ostatniego meczu z Tigre, to prawdopodobnie Bianchi wymieni dwójkę napastników. Zamiast Claudio Riaño i Luciano Acostę zobaczymy w akcji Juana Manuela Martíneza i Emmanuela Gigliottiego. Ponadto w pomocy Juan Sánchez Miño zastąpi Nicolása Colazzo.

Mecz z Arsenalem rozpocznie się o godzinie 18:15 czasu miejscowego (w Polsce 23:15). Drużyna ta prowadzona jest przez legendę Boca Juniors, Martína Palermo, którego w roli asystentów wspierają inni byli Bosteros, Roberto Abbondanzieri i Rolando Schiavi.

Przypuszczalny skład na Arsenal de Sarandi:
Agustín Orión – Hernán Grana, Daniel Díaz, Juan Forlín, Emanuel Insúa – Cristian Erbes, Federico Bravo, Juan Sánchez Miño – Juan Román Riquelme – Juan Manuel Martínez, Emmanuel Gigliotti.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.