Trenują przed meczem z Temperley

kadra składXeneizes trenowali w piątek za zamkniętymi drzwiami w ośrodku Casa Amarilla. Mimo to jak to zawsze w argentyńskiej prasie są przecieki odnośnie składu na najbliższe spotkanie.

Wobec konieczności gry co 3-4 dni trener Arruabarrena jest zmuszony rotować składem. Podobnie jak i w pierwszym meczu ligowym z Olimpo, Vasco na krajowym podwórku oprze wyjściową jedenastkę o nominalnie rezerwowych oraz o tych zawodników (Cata Diaz i Jonathan Calleri), którzy nie mogli zagrać w meczu z Palestino z powodu kartek, ale w najbliższym spotkaniu Copa Libertadores z Wanderers Montevideo mogą wybiec w podstawowym składzie.

Najciekawszą chyba informacją jest ta, która dotyczy Nicolasa Lodeiro. Urugwajczyk ma zagrać od początku (po raz pierwszy) zamiast odpoczywającego Fernando Gago. Ponadto po raz pierwszy w kadrze meczowej znajdzie się Daniel Osvaldo. Napastnik ma jednak drobne problemy z kolanem, ale jest szansa, że pojawi się jednak na murawie i zadebiutuje w barwach Boca.

Przypuszczalny skład:
Agustín Orión – Leandro Marín, Guillermo Burdisso, Daniel Díaz, Luciano Monzón – Pablo Pérez, Andrés Cubas, Marcelo Meli, Nicolás Lodeiro – Jonathan Calleri, Juan Manuel Martínez.

Kadrę meczową uzupełnią:
Guillermo Sara, Marco Torsiglieri, José Fuenzalida, Nicolás Colazo, Federico Carrizo, Tomás Pochettino, Sebastián Palacios i Daniel Osvaldo.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.