Trenują przed Gimnasią

ArruabarrenaPrzez cały tydzień trwają przygotowania Xeneizes do sobotniego spotkania ligowego z Gimnasią La Plata. Prawdopodobnie zajdzie aż pięć zmiana w składzie w porównaniu do meczu z Godoy Cruz.

Po przymusowej pauzie za kartki wracają do składu bramkarz Augustin Orion i pomocnik Pablo Pérez. W wyjściowej jedenastce zastąpią odpowiednio Guillermo Sarę i Marcelo Meli. Z powodu kontuzji (zapalenie rzepki w lewym kolanie) w pomocy nie zobaczymy Cristiana Erbesa, którego zastąpi Andrés Cubas. Ponadto trener Rodolfo Arruabarrena dokona dwóch roszad taktycznych. Na środku obrony zagra Fernando Tobio zamiast Alexisa Rolína, a na skrzydle Nicolása Lodeiro zamiast Sebastiána Palaciosa.

Początkiem tygodnia pod znakiem zapytania stał występ Carlosa Téveza. Apacz, który w ostatnich meczach jest najlepszym zawodnikiem Bosteros, borykał się z bólem pleców. Na całe szczęście w czwartek już trenował z zespołem i w sobotę powinien być gotowy do gry.

Prawdopodobny skład wyjściowy w La Placie:
Agustín Orión – Gino Peruzzi, Fernando Tobio, Cata Díaz, Nicolás Colazo – Pablo Pérez, Andrés Cubas, Fernando Gago, Nicolás Lodeiro – Jonathan Calleri, Carlos Tévez.

espndeportes – telam

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.