Trening w atmosferze stypy

trening 2W sobotę zawodnicy Boca Juniors odbyli zamknięty dla mediów trening na klubowych obiektach. Po sensacyjnym odpadnięciu w 1/2 finału Copa Libertadores panowała na nim atmosfera jak ze stypy.

W zajęciach nie uczestniczyła Augustin Orion. Bramkarz otrzymał dzień wolnego z powodów załatwiania jakiś spraw osobistych. W klubie i mediach cały czas trwa “polowanie na czarownice”. Kibice w dużej mierze już znaleźli winnych odpadnięcia z Copa Libertadores, które to rozgrywki były głównym celem dla drużyny w ostatnim sezonie. Są nimi Carlos Tevez i Daniel Diaz. Niewykluczone, że Apacz odejdzie z klubu, jeżeli nie w tym oknie transferowym pod koniec roku. Natomiast Cata prawdopodobnie straci miejsce w podstawowym składzie.

Obecnie dla Xeneizes priorytetem będzie wygranie Copa Argentina, który jest dla nich jedyną szansą na zakwalifikowanie się do przyszłorocznego Copa Libertadores. Zapewne będą również chcieli dobrze się zaprezentować w rozgrywkach ligowych, która od tego sezonu będą nosić nazwę Super Ligi i wystartują 19 sierpnia.

Kolejny trening Bosteros odbędą w najbliższy wtorek w Casa Amarilla i w ciągu 30 dni które zostały do startu ligi władze klubu postarają się zorganizować jakieś mecze towarzyskie.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.