Trening i plotki transferowe

trening BianchiChoć sezon ligowy zakończył się w poprzednią niedzielę, to Xeneizes dalej trenują i przygotowują się do towarzyskiego Superclasico z River Plate w Mexico City. Mecz na słynnym stadionie Azteca zostanie rozegrany 31 maja.

W meczu z aktualnym mistrzem Torneo Final 2014 na pewno nie zagrają, Agustín Orión i Fernando Gago (kadra Argentyny przygotowująca się do MŚ), Nicolas Colazo, Cristian Erbes, Pablo Ledesma, Juan Manuel Martínez (kontuzje). Nie wiadomo wciąż co będzie z Riquelme. Roman nie dość, że jest lekko kontuzjowany to jeszcze jego umowa wygasa dzień przez wspomnianym meczem.

Co do plotek transferowych, to Bianchi poprosił władze klubu o sprowadzenie napastnika Godoy Cruz, Gonzalo Castellaniego. Sam zainteresowany zdążył już pochwalić się wrażeniami w mediach i zadeklarował chęć gry w “tak wielkim klubie”. Wciąż również mówi się o możliwości sprowadzenia skrajnego obrońcy Miltona Casco z Newell’s Old Boys, o czym już wspomniałem w jednym z newsów. Podobnie ma się rzecz z napastnikiem Dario Cvitanichem. W jego przypadku transfer z francuskiej Nicei jest ponoć uzależniony od sprzedaży Emanuela Insúi do jednego z angielskich klubów.

Co do Romana, to dzisiaj media opublikowały wypowiedź wiceprezydenta Moscariello, że zaoferowano mu 1,5 roczny kontrakt. W czwartek natomiast informowały one o ofercie z brazylijskiego Sportu Recife.

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.