Tévez poza kadrą reprezentacji

Niestety świętowanie trofeów czasem ma też swoje negatywne skutki. Bożyszcz fanów Carlos Tévez po zwycięskim meczu finałowym Copa Argentina doznał kontuzji kolana, co wykluczyło go ze zgrupowania reprezentacji Argentyny, która w listopadzie stoczy dwa ważne pojedynki eliminacyjne do Mundialu przeciwko Brazylii i Kolumbii.

Szeregi reprezentacji Argentyny ponownie nawiedziła plaga kontuzji i ostatecznie Gerardo Martino nie dokooptował nikogo w miejsce Téveza zadowalając się 23-osobową kadrą, zamiast 25-osobowej.

Aczkolwiek Boca i tak ma swojego przedstawiciela wśród “Albicelestes”. Prawy obrońca Gino Peruzzi wrócił do reprezentacji po przeszło dwuletnim rozbracie, zastępując wyeliminowanego przez uraz Pablo Zabaletę. 

Gdyby jeszcze Tévez oraz Gago byli zdrowi to istniałoby spore prawdopodobieństwo, iż Boca mogłaby teraz pochwalić się aż trzema swoimi piłkarzami w reprezentacji Argentyny!

Mamy natomiast jeszcze jednego “Xeneize” na zgrupowaniach. Do drużyny narodowej Urugwaju jak zawsze wezwano Nicolása Lodeiro, którego uważa się jednego z głównych bohaterów tegorocznych sukcesów Boca.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.