Terminarz następnego sezonu

Ogłoszony został terminarz na przyszłoroczny sezon Liga Profesional, który rozpocznie się pod koniec stycznia, a zakończy na początku sierpnia.

1 kolejka:

  • Central Córdoba – River Plate
  • Racing Club – Belgrano
  • Rosario Central – Argentinos Juniors
  • Estudiantes (LP) – Tigre
  • San Lorenzo – Arsenal de Sarandí
  • Colón – Lanús
  • Barracas Central – Godoy Cruz
  • Gimnasia de Mendoza/Instituto/Sarmiento – Defensores de Belgrano/Estudiantes de Buenos Aires/Sarmiento
  • Banfield – Unión
  • Defensa y Justicia – Huracán
  • Vélez – Gimnasia (LP)
  • Platense – Newell’s Old Boys
  • Talleres – Independiente
  • Boca Juniors – Atlético de Tucumán

******

2 kolejka:

  • Boca Juniors – Central Córdoba
  • Atlético de Tucumán – Talleres
  • Independiente – Platense
  • Newell’s Old Boys – Vélez
  • Gimnasia (LP) – Defensa y Justicia
  • Huracán – Banfield
  • Unión – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Barracas Central
  • Lanús – San Lorenzo
  • Arsenal de Sarandí – Estudiantes (LP)
  • Tigre – Rosario Central
  • Argentinos Juniors – Racing Club
  • Belgrano – River Plate

******

3 kolejka:

  • Central Córdoba – Belgrano
  • River Plate – Argentinos Juniors
  • Racing Club – Tigre
  • Rosario Central – Arsenal de Sarandí
  • Estudiantes (LP) – Lanús
  • San Lorenzo – Godoy Cruz
  • Colón – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Barracas Central – Unión
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Huracán Banfield – Gimnasia (LP)
  • Defensa y Justicia – Newell’s Old Boys
  • Vélez – Independiente
  • Platense – Atlético de Tucumán
  • Talleres – Boca Juniors

******

4 kolejka:

  • Talleres – Central Córdoba
  • Boca Juniors – Platense
  • Atlético de Tucumán – Vélez
  • Independiente – Defensa y Justicia
  • Newell’s Old Boys – Banfield
  • Gimnasia (LP) – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Huracán – Barracas Central
  • Unión – Colón [Clásico Santafesino]
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – San Lorenzo
  • Godoy Cruz – Estudiantes (LP)
  • Lanús – Rosario Central
  • Arsenal de Sarandí – Racing Club
  • Tigre – River Plate
  • Argentinos Juniors – Belgrano

******

5 kolejka:

  • Central Cordoba – Argentinos Juniors
  • Belgrano – Tigre
  • River Plate – Arsenal de Sarandí
  • Racing Club – Lanús
  • Rosario Central – Godoy Cruz
  • Estudiantes (LP) – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • San Lorenzo – Unión
  • Colón – Huracán
  • Barracas – Gimnasia (LP)
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Newell’s Old Boys
  • Banfield – Independiente
  • Defensa y Justicia – Atlético de Tucumán
  • Vélez – Boca Juniors
  • Platense – Talleres

******

6 kolejka:

  • Platense – Central Córdoba
  • Talleres – Vélez
  • Boca Juniors – Defensa y Justicia
  • Atlético de Tucumán – Banfield
  • Independiente – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Newell’s Old Boys – Barracas Central
  • Gimnasia (LP) – Colón
  • Huracán – San Lorenzo [Clásico Porteño]
  • Unión – Estudiantes (LP)
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Rosario Central
  • Godoy Cruz – Racing Club
  • Lanús – River Plate
  • Arsenal de Sarandí – Belgrano
  • Tigre vs Argentinos Juniors

******

7 kolejka:

  • Central Córdoba – Tigre
  • Argentinos Juniors – Arsenal de Sarandí
  • Belgrano – Lanús
  • River Plate – Godoy Cruz
  • Racing Club – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Rosario Central – Unión
  • Estudiantes (LP) – Huracán
  • San Lorenzo – Gimnasia (LP)
  • Colón – Newell’s Old Boys
  • Barracas Central – Independiente Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Atlético de Tucumán
  • Banfield – Boca Juniors
  • Defensa y Justicia – Talleres
  • Vélez – Platense

******

8 kolejka:

  • Vélez – Central Córdoba
  • Platense – Defensa y Justicia
  • Talleres – Banfield
  • Boca Juniors – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Atlético de Tucumán – Barracas Central
  • Independiente – Colón
  • Newell’s Old Boys – San Lorenzo
  • Gimnasia (LP) – Estudiantes (LP) [Clásico Platense]
  • Huracán – Rosario Central
  • Unión – Racing Club
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – River Plate
  • Godoy Cruz – Belgrano
  • Lanús – Argentinos Juniors
  • Arsenal de Sarandí – Tigre

******

9 kolejka:

  • Central Córdoba – Arsenal de Sarandí
  • Tigre – Lanús
  • Argentinos Juniors – Godoy Cruz
  • Belgrano – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • River Plate – Unión
  • Racing Club – Huracán
  • Rosario Central – Gimnasia (LP)
  • Estudiantes (LP) – Newell’s Old Boys
  • San Lorenzo – Independiente
  • Colón – Atlético de Tucumán
  • Barracas Central – Boca Juniors
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Talleres
  • Banfield – Platense
  • Defensa y Justicia – Vélez
******

10 kolejka:

  • Defensa y Justicia – Central Cordoba
  • Vélez – Banfield
  • Platense – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento Talleres – Barracas Central
  • Boca Juniors – Colón
  • Atlético de Tucumán – San Lorenzo
  • Independiente – Estudiantes (LP)
  • Newell’s Old Boys – Rosario Central [Clásico Rosarino]
  • Gimnasia (LP) – Racing Club
  • Huracán – River Plate
  • Unión – Belgrano
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Argentinos Juniors
  • Godoy Cruz – Tigre
  • Lanús – Arsenal de Sarandí

******

11 kolejka:

  • Central Córdoba – Lanús
  • Arsenal de Sarandí – Godoy Cruz
  • Tigre – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Argentinos Juniors – Unión
  • Belgrano – Huracán
  • River Plate – Gimnasia (LP)
  • Racing Club – Newell’s Old Boys
  • Rosario Central – Independiente
  • Estudiantes (LP) – Atlético de Tucumán
  • San Lorenzo – Boca Juniors
  • Colon – Talleres
  • Barracas Central – Platense
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Vélez
  • Banfield – Defensa y Justicia

******

12 kolejka:

  • Banfield – Central Cordoba
  • Defensa y Justicia – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Vélez – Barracas Central
  • Platense – Colón
  • Talleres – San Lorenzo
  • Boca Juniors – Estudiantes (LP)
  • Atlético de Tucumán – Rosario Central
  • Independiente – Racing Club (Clásico de Avellaneda)
  • Newell’s Old Boys – River Plate
  • Gimnasia (LP) – Belgrano
  • Huracán – Argentinos Juniors
  • Unión – Tigre
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Arsenal de Sarandí
  • Godoy Cruz – Lanús

******

13 kolejka:

  • Central Cordoba – Godoy Cruz
  • Lanús – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Arsenal de Sarandí – Union
  • Tigre – Huracán
  • Argentinos Juniors – Gimnasia (LP)
  • Belgrano – Newell’s Old Boys
  • River Plate – Independiente
  • Racing Club – Atlético de Tucumán
  • Rosario Central – Boca Juniors
  • Estudiantes (LP) – Talleres
  • San Lorenzo – Platense
  • Colon – Vélez
  • Barracas Central – Defensa y Justicia
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Banfield
******

14 kolejka:

  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Central Córdoba Banfield – Barracas Central
  • Defensa y Justicia – Colón
  • Vélez – San Lorenzo
  • Platense – Estudiantes (LP)
  • Talleres – Rosario Central
  • Boca Juniors – Racing Club
  • Atlético de Tucumán – River Plate
  • Independiente – Belgrano
  • Newell’s Old Boys – Argentinos Juniors
  • Gimnasia (LP) – Tigre
  • Huracán – Arsenal de Sarandí
  • Unión – Lanús
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Godoy Cruz

******

15 kolejka:

  • River Plate – Boca Juniors (El Superclásico)

  • Central Córdoba – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Godoy Cruz – Unión
  • Lanús – Huracan
  • Arsenal de Sarandí – Gimnasia (LP)
  • Tigre – Newell’s Old Boys
  • Argentinos Juniors – Independiente
  • Belgrano – Atlético de Tucumán
  • Racing Club – Talleres
  • Rosario Central – Platense
  • Estudiantes (LP) – Vélez
  • San Lorenzo – Defensa y Justicia
  • Colon – Banfield
  • Barracas Central – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento

******

16 kolejka:

  • Barracas Central – Central Córdoba
  • Instituto – Colón
  • Banfield – San Lorenzo
  • Defensa y Justicia – Estudiantes (LP)
  • Vélez – Rosario Central
  • Platense – Racing Club
  • Talleres – River Plate
  • Boca Juniors – Belgrano
  • Atlético de Tucumán – Argentinos Juniors
  • Independiente – Tigre
  • Newell’s Old Boys – Arsenal de Sarandí
  • Gimnasia (LP) – Lanús
  • Huracán – Godoy Cruz
  • Unión – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento

******

17 kolejka:

  • Central Córdoba – Unión
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Huracan
  • Godoy Cruz – Gimnasia (LP)
  • Lanús – Newell’s Old Boys
  • Arsenal de Sarandí – Independiente
  • Tigre – Atlético de Tucumán
  • Argentinos Juniors – Boca Juniors
  • Belgrano – Talleres (Clásico de Córdoba)
  • River Plate – Platense
  • Racing Club – Vélez
  • Rosario Central – Defensa y Justicia
  • Estudiantes (LP) – Banfield
  • San Lorenzo – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Colón – Barracas Central

******

18 kolejka:

  • Colón – Central Córdoba
  • Barracas – San Lorenzo
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Estudiantes (LP)
  • Banfield – Rosario Central
  • Defensa y Justicia – Racing Club
  • Vélez – River Plate
  • Platense – Belgrano
  • Talleres – Argentinos Juniors
  • Boca Juniors – Tigre
  • Atlético de Tucumán – Arsenal de Sarandí
  • Independiente – Lanús
  • Godoy Cruz – Newell’s Old Boys
  • Gimnasia (LP) – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Huracán – Unión

******

19 kolejka:

  • Central Córdoba – Huracán
  • Unión – Gimnasia (LP)
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Newell’s Old Boys
  • Godoy Cruz – Independiente
  • Lanús – Atlético de Tucumán
  • Arsenal de Sarandí – Boca Juniors
  • Tigre – Talleres
  • Argentinos Juniors – Platense
  • Belgrano – Vélez
  • River Plate – Defensa y Justicia
  • Racing Club – Banfield
  • Rosario Central – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Estudiantes (LP) – Barracas Central
  • San Lorenzo – Colón

******

20 kolejka:

  • San Lorenzo – Central Córdoba
  • Colón – Estudiantes (LP)
  • Barracas Central – Rosario Central
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Racing Club
  • Banfield – River Plate
  • Defensa y Justicia – Belgrano
  • Vélez – Argentinos Juniors
  • Platense – Tigre
  • Talleres – Arsenal de Sarandí
  • Boca Juniors – Lanús
  • Atlético de Tucumán – Godoy Cruz
  • Independiente – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Newell’s Old Boys – Unión
  • Gimnasia (LP) – Huracán

******

21 kolejka:

  • Central Córdoba – Gimnasia (LP)
  • Huracán – Newell’s Old Boys
  • Unión – Independiente
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Atlético de Tucumán
  • Godoy Cruz – Boca Juniors
  • Lanús – Talleres
  • Arsenal de Sarandí – Platense
  • Tigre – Vélez
  • Argentinos Juniors – Defensa y Justicia
  • Belgrano – Banfield
  • River Plate – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Racing Club – Barracas Central
  • Rosario Central – Colón
  • Estudiantes (LP) – San Lorenzo 

******

22 kolejka:

  • Estudiantes (LP) – Central Córdoba
  • San Lorenzo – Rosario Central
  • Colon – Racing Club
  • Barracas Central – River Plate
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Belgrano
  • Banfield – Argentinos Juniors
  • Defensa y Justicia – Tigre
  • Vélez – Arsenal de Sarandí
  • Platense – Lanús
  • Talleres – Godoy Cruz
  • Boca Juniors – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Atlético de Tucumán – Unión
  • Independiente – Huracán
  • Newell’s Old Boys – Gimnasia (LP)

******

23 kolejka:

  • Central Córdoba – Newell’s Old Boys
  • Gimnasia (LP) – Independiente
  • Huracán – Atlético de Tucumán
  • Unión – Boca Juniors
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Talleres
  • Godoy Cruz – Platense
  • Lanús – Vélez
  • Arsenal de Sarandí – Defensa y Justicia
  • Tigre – Banfield
  • Argentinos Juniors – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Belgrano – Barracas Central
  • River Plate – Colon
  • Racing Club – San Lorenzo 
  • Rosario Central – Estudiantes (LP)

******

24 kolejka:

  • Rosario Central – Central Córdoba
  • Estudiantes (LP) – Racing Club
  • San Lorenzo – River Plate
  • Colon – Belgrano
  • Barracas – Argentinos Juniors
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Tigre
  • Banfield – Arsenal de Sarandí
  • Defensa y Justicia – Lanús
  • Vélez – Godoy Cruz
  • Platense – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Talleres – Union
  • Boca Juniors – Huracán
  • Atlético de Tucumán – Gimnasia (LP)
  • Independiente – Newell’s Old Boys

******

25 kolejka:

  • Central Cordoba – Independiente
  • Newell’s Old Boys – Atlético de Tucumán
  • Gimnasia (LP) – Boca Juniors
  • Huracán – Talleres
  • Unión – Platense
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Vélez
  • Godoy Cruz – Defensa y Justicia
  • Lanús – Banfield (Clásico del Sur)
  • Arsenal de Sarandí – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Tigre – Barracas Central
  • Argentinos Juniors – Colón
  • Belgrano – San Lorenzo
  • River Plate – Estudiantes (LP)
  • Racing Club – Rosario Central

******

26 kolejka:

  • Racing Club – Central Córdoba
  • Rosario Central – River Plate
  • Estudiantes (LP) – Belgrano
  • San Lorenzo – Argentinos Juniors
  • Colón – Tigre
  • Barracas Central – Arsenal de Sarandí
  • Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento – Lanús
  • Banfield – Godoy Cruz
  • Defensa y justicia – Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento
  • Vélez – Unión
  • Platense – Huracán
  • Talleres – Gimansia (LP)
  • Boca Juniors – Newell’s Old Boys
  • Atlético de Tucumán – Independiente

******

27 kolejka:

  • Central Cordoba – Atlético de Tucumán
  • Independiente – Boca Juniors
  • Newell’s Old Boys – Talleres
  • Gimnasia (LP) – Platense
  • Huracán – Vélez
  • Unión – Defensa y Justicia
  • Defensores de Belgrano/Estudiantes Caseros/Sarmiento – Banfield
  • Godoy Cruz – Gimnasia (M)/Instituto/Sarmiento
  • Lanús – Barracas Central
  • Arsenal de Sarandí – Colón
  • Tigre – San Lorenzo
  • Argentinos Juniors – Estudiantes (LP)
  • Belgrano – Rosario Central
  • River Plate – Racing Club

PS. Warto zauważyć, że dwa klasyki ostatniej kolejki zdublowały się w porównaniu z poprzednim sezonem!

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.