Terminarz Liga Profesional 2022

Wczoraj, na tydzień przed startem rozgrywek, ogłoszono terminarz nadchodzącej kampanii pierwszoligowej w Argentynie. Zobaczmy jak wygląda kalendarium Liga Profesional 2022:

El Superclásico odbędzie się w 18 kolejka, dnia 11 września na La Bombonera. Już w pierwszej kolejce dojdzie do klasyku La Platy!

Harmonogram Liga Profesional 2022:

1 kolejka:

Noc z piątku na sobotę, 3/4 czerwca:

  • h 00:00, Barracas Central – Central Córdoba

Noc z soboty na niedzielę, 4/5 czerwca:

  • ​h 17:00, Atlético de Tucumán – Colón
  • h 19:00, San Lorenzo – Independiente
  • h 21:30, Banfield – Newell’s Old Boys
  • h 00:00, Platense – Godoy Cruz
  • h 00:00, Patronato – Vélez
  • h 2:30 Racing Club – Huracán

Noc z niedzieli na poniedziałek, 5/6 czerwca:

  • h 18:00, Talleres – Sarmiento de Junín
  • h 18:00, Unión – Tigre
  • h 22:00, Estudiantes – Gimnasia (Clásico Platense)
  • h 00:30, Boca Juniors – Arsenal de Sarandí
  • ​h 2:30, Defensa y Justicia – River Plate

Noc z poniedziałku na wtorek, 6/7 czerwca:

  • h 00:00, Rosario Central – Lanús
  • h 2:30 Argentinos Juniors – Aldosivi

Pozostałe kolejki póki co nie mają zaplanowanego dokładnego harmonogramu.

*********************

2 kolejka (11-12 czerwca)

Colón – Unión (Clásico Santafesino)

River Plate – Atlético de Tucumán

Lanús – Defensa y Justicia

Huracán – Rosario Central

Godoy Cruz – Racing Club

Vélez – Platense

Gimnasia – Patronato

Aldosivi – Estudiantes

Sarmiento – Argentinos Juniors

Independiente – Talleres

Newell’s Old Boys – San Lorenzo

Arsenal – Banfield

Central Córdoba – Boca Juniors

Tigre – Barracas Central

*********************

3 kolejka (14-15 czerwca – kolejka w środku tygodnia):

Barracas Central – Unión

Boca Juniors – Tigre

Banfield – Central Córdoba

San Lorenzo – Arsenal

Talleres – Newell’s Old Boys

Argentinos Juniors – Independiente

Estudiantes – Sarmiento

Patronato – Aldosivi

Platense – Gimnasia

Racing Club – Vélez

Rosario Central – Godoy Cruz

Defensa y Justicia – Huracán

Atlético de Tucumán – Lanús

Colón – River Plate

*********************

4 kolejka (18-19 czerwca):

Unión – River Plate

Lanús – Colón

Huracán – Atlético de Tucumán

Godoy Cruz – Defensa y Justicia

Vélez – Rosario Central

Gimnasia – Racing Club

Aldosivi – Platense

Sarmiento – Patronato

Independiente – Estudiantes

Newell’s Old Boys – Argentinos Juniors

Arsenal – Talleres

Central Córdoba – San Lorenzo

Tigre – Banfield

Barracas Central – Boca Juniors

*********************

5 kolejka (25-26 czerwca):

Boca Juniors – Unión

Banfield – Barracas Central

San Lorenzo – Tigre

Talleres – Central Córdoba

Argentinos Juniors – Arsenal

Estudiantes – Newell’s Old Boys

Patronato – Independiente

Platense – Sarmiento

Racing Club – Aldosivi

Rosario Central – Gimnasia

Defensa y Justicia – Vélez

Atlético de Tucumán – Godoy Cruz

Colón – Huracán

River Plate – Lanús

*********************

6 kolejka (2-3 lipca):

Unión – Lanús

Huracán – River Plate

Godoy Cruz – Colón

Vélez – Atlético de Tucumán

Gimnasia – Defensa y Justicia

Aldosivi – Rosario Central

Sarmiento – Racing Club

Independiente – Platense

Newell’s Old Boys – Patronato

Arsenal – Estudiantes

Central Córdoba – Argentinos Juniors

Tigre – Talleres

Barracas Central – San Lorenzo

Boca Juniors – Banfield

*********************

7 kolejka (9-10 lipca):

Banfield – Unión

San Lorenzo – Boca Juniors

Talleres – Barracas Central

Argentinos Juniors – Tigre

Estudiantes – Central Córdoba

Patronato – Arsenal

Platense – Newell’s Old Boys

Racing Club – Independiente (Clásico de Avellaneda)

Rosario Central – Sarmiento

Defensa y Justicia – Aldosivi

Atlético de Tucumán – Gimnasia

Colón – Vélez

River Plate – Godoy Cruz

Lanús – Huracán

*********************

8 kolejka (16-17 lipca):

Unión – Huracán

Godoy Cruz – Lanús

Vélez – River Plate

Gimnasia – Colón

Aldosivi – Atlético de Tucumán

Sarmiento – Defensa y Justicia

Independiente – Rosario Central

Newell’s Old Boys – Racing Club

Arsenal – Platense

Central Córdoba – Patronato

Tigre – Estudiantes

Barracas Central – Argentinos Juniors

Boca Juniors – Talleres

Banfield – San Lorenzo

*********************

9 kolejka (19-20 lipca, kolejka w środku tygodnia):

San Lorenzo – Unión

Talleres – Banfield

Argentinos Juniors – Boca Juniors

Estudiantes – Barracas Central

Patronato – Tigre

Platense – Central Córdoba

Racing Club – Arsenal

Rosario Central – Newell’s Old Boys (Clásico Rosarino)

Defensa y Justicia – Independiente

Atlético de Tucumán – Sarmiento

Colón – Aldosivi

River Plate – Gimnasia

Lanús – Vélez

Huracán – Godoy Cruz

*********************

10 kolejka (23-24 lipca):

Unión – Godoy Cruz

Vélez – Huracán

Gimnasia – Lanús

Aldosivi – River Plate

Sarmiento – Colón

Independiente – Atlético de Tucumán

Newell’s Old Boys – Defensa y Justicia

Arsenal – Rosario Central

Central Córdoba – Racing Club

Tigre – Platense

Barracas Central – Patronato

Boca Juniors – Estudiantes

Banfield – Argentinos Juniors

San Lorenzo – Talleres

*********************

11 kolejka (30-31 lipca):

Talleres – Unión

Argentinos Juniors – San Lorenzo

Estudiantes – Banfield

Patronato – Boca Juniors

Platense – Barracas Central

Racing Club – Tigre

Rosario Central – Central Córdoba

Defensa y Justicia – Arsenal

Atlético de Tucumán – Newell’s Old Boys

Colón – Independiente

River Plate – Sarmiento

Lanús – Aldosivi

Huracán – Gimnasia

Godoy Cruz – Vélez

*********************

12 kolejka (6-7 sierpnia):

Unión – Vélez

Gimnasia – Godoy Cruz

Aldosivi – Huracán

Sarmiento – Lanús

Independiente – River Plate

Newell’s Old Boys – Colón

Arsenal – Atlético de Tucumán

Central Córdoba – Defensa y Justicia

Tigre – Rosario Central

Barracas Central – Racing Club

Boca Juniors – Platense

Banfield – Patronato

San Lorenzo – Estudiantes

Talleres – Argentinos Juniors

*********************

13 kolejka (13-14 sierpnia):

Argentinos Juniors – Unión

Estudiantes – Talleres

Patronato – San Lorenzo

Platense – Banfield

Racing Club – Boca Juniors

Rosario Central – Baracas Central

Defensa y Justicia – Tigre

Atlético de Tucumán – Central Córdoba

Colón – Arsenal

River Plate – Newell’s Old Boys

Lanús – Independiente

Huracán – Sarmiento

Godoy Cruz – Aldosivi

Vélez – Gimnasia

*********************

14 kolejka (16-17 sierpnia, kolejka w środku tygodnia):

Unión – Gimnasia

Aldosivi – Vélez

Sarmiento – Godoy Cruz

Independiente – Huracán

Newell’s Old Boys – Lanús

Arsenal – River Plate

Central Córdoba – Colón

Tigre – Atlético de Tucumán

Barracas Central – Defensa y Justicia

Boca Juniors – Rosario Central

Banfield – Racing Club

San Lorenzo – Platense

Talleres – Patronato

Argentinos Juniors – Estudiantes

*********************

15 kolejka (20-21 sierpnia):

Estudiantes – Unión

Patronato – Argentinos Juniors

Platense – Talleres

Racing Club – San Lorenzo

Rosario Central – Banfield

Defensa y Justicia – Boca Juniors

Atlético de Tucumán – Barracas Central

Colón – Tigre

River Plate – Central Córdoba

Lanús – Arsenal

Huracán – Newell’s Old Boys

Godoy Cruz – Independiente

Vélez – Sarmiento

Gimnasia – Aldosivi

*********************

16 kolejka (27-28 sierpnia):

Unión – Aldosivi

Sarmiento – Gimnasia

Independiente – Vélez

Newell’s Old Boys – Godoy Cruz

Arsenal – Huracán

Central Córdoba – Lanús

Tigre – River Plate

Barracas Central – Colón

Boca Juniors – Atlético de Tucumán

Banfield – Defensa y Justicia

San Lorenzo – Rosario Central

Talleres – Racing Club

Argentinos Juniors – Platense

Estudiantes – Patronato

*********************

17 kolejka (3-4 września):

Patronato – Unión

Platense – Estudiantes

Racing Club – Argentinos Juniors

Rosario Central – Talleres

Defensa y Justicia – San Lorenzo

Atlético de Tucumán – Banfield

Colón – Boca Juniors

River Plate – Barracas Central

Lanús – Tigre

Huracán – Central Córdoba

Godoy Cruz – Arsenal

Vélez – Newell’s Old Boys

Gimnasia – Independiente

Aldosivi – Sarmiento

*********************

18 kolejka (10-11 września):

Unión – Sarmiento

Independiente – Aldosivi

Newell’s Old Boys – Gimnasia

Arsenal – Vélez

Central Córdoba – Godoy Cruz

Tigre – Huracán

Barracas Central – Lanús

Boca Juniors – River Plate (El Superclásico)

Banfield – Colón

San Lorenzo – Atlético de Tucumán

Talleres – Defensa y Justicia

Argentinos Juniors – Rosario Central

Estudiantes – Racing Club

Patronato – Platense

*********************

19 kolejka (13-14 września, kolejka w środku tygodnia):

Platense – Unión

Racing Club – Patronato

Rosario Central – Estudiantes

Defensa y Justicia – Argentinos Juniors

Atlético de Tucumán – Talleres

Colón – San Lorenzo

River Plate – Banfield

Lanús – Boca Juniors

Huracán – Barracas Central

Godoy Cruz – Tigre

Vélez – Central Córdoba

Gimnasia – Arsenal

Aldosivi – Newell’s Old Boys

Sarmiento – Independiente

*********************

20 kolejka (17-18 września):

Unión – Independiente

Newell’s Old Boys – Sarmiento

Arsenal – Aldosivi

Central Córdoba – Gimnasia

Tigre – Vélez

Barracas Central – Godoy Cruz

Boca Juniors – Huracán

Banfield – Lanús

San Lorenzo – River Plate

Talleres – Colón

Argentinos Juniors – Atlético de Tucumán

Estudiantes – Defensa y Justicia

Patronato – Rosario Central

Platense – Racing Club

*********************

21 kolejka (24-25 września):

Racing Club – Unión

Rosario Central – Platense

Defensa y Justicia – Patronato

Atlético de Tucumán – Estudiantes

Colón – Argentinos Juniors

River Plate – Talleres

Lanús – San Lorenzo

Huracán – Banfield

Godoy Cruz – Boca Juniors

Vélez – Barracas Central

Gimnasia – Tigre

Aldosivi – Central Córdoba

Sarmiento – Arsenal

Independiente – Newell’s Old Boys

*********************

22 kolejka (1-2 października):

Unión – Newell’s Old Boys

Arsenal – Independiente

Central Córdoba – Sarmiento

Tigre – Aldosivi

Barracas Central – Gimnasia

Boca Juniors – Vélez

Banfield – Godoy Cruz

San Lorenzo – Huracán (Clásico Porteño)

Talleres – Lanús

Argentinos Juniors – River Plate

Estudiantes – Colón

Patronato – Atlético de Tucumán

Platense – Defensa y Justicia

Racing Club – Rosario Central

*********************

23 kolejka (4-5 października, kolejka w środku tygodnia):

Rosario Central – Unión

Defensa y Justicia – Racing Club

Atlético de Tucumán – Platense

Colón – Patronato

River Plate – Estudiantes

Lanús – Argentinos Juniors

Huracán – Talleres

Godoy Cruz – San Lorenzo

Vélez – Banfield

Gimnasia – Boca Juniors

Aldosivi – Barracas Central

Sarmiento – Tigre

Independiente – Central Córdoba

Newell’s Old Boys – Arsenal

*********************

24 kolejka (8-9 października):

Unión – Arsenal

Central Córdoba – Newell’s Old Boys

Tigre – Independiente

Barracas Central – Sarmiento

Boca Juniors – Aldosivi

Banfield – Gimnasia

San Lorenzo – Vélez

Talleres – Godoy Cruz

Argentinos Juniors – Huracán

Estudiantes – Lanús

Patronato – River Plate

Platense – Colón

Racing Club – Atlético de Tucumán

Rosario Central – Defensa y Justicia

*********************

25 kolejka (11-12 października, kolejka w środku tygodnia):

Defensa y Justicia – Unión

Atlético de Tucumán – Rosario Central

Colón – Racing Club

River Plate – Platense

Lanús – Patronato

Huracán – Estudiantes

Godoy Cruz – Argentinos Juniors

Vélez – Talleres

Gimnasia – San Lorenzo

Aldosivi – Banfield

Sarmiento – Boca Juniors

Independiente – Barracas Central

Newell’s Old Boys – Tigre

Arsenal – Central Córdoba

*********************

Kolejka 26 (15-16 października):

Atlético de Tucumán – Unión

Colón – Defensa y Justicia

River Plate – Rosario Central

Lanús – Racing

Huracán – Platense

Godoy Cruz – Patronato

Vélez – Estudiantes

Gimnasia – Argentinos Juniors

Aldosivi – Talleres

Sarmiento – San Lorenzo

Independiente – Banfield

Newell’s Old Boys – Boca Juniors

Arsenal – Barracas Central

Central Córdoba – Tigre

*********************

27 kolejka (22-23 października):

Unión – Central Córdoba

Tigre – Arsenal

Barracas Central – Newell’s Old Boys

Boca Juniors – Independiente

Banfield – Sarmiento

San Lorenzo – Aldosivi

Talleres – Gimnasia

Argentinos Juniors – Vélez

Estudiantes – Godoy Cruz

Patronato – Huracán

Platense – Lanús

Racing Club – River Plate

Rosario Central – Colón

Defensa y Justicia – Atlético de Tucumán

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.