Telenowela: Tevez w Boca

We włoskich i argentyńskich mediach w najlepsze trwa “telenowela”, czy Carlos Tevez opuści Juventus Turyn i wróci do Boca Juniors. Okazuje się, że sam zawodnik jest bardzo zdeterminowany by wrócić do swojego ukochanego klubu.

W środę miało dojść do spotkania menadżera napastnika, Adrián Ruocco, z działaczami Juventusu Turyn, na którym zakomunikował im, że Apach chce odejść z Juventusu i wrócić do Boca Juniors. Informacje ta została potwierdzona przez dyrektora sportowego Starej Damy, Pavla Nedveda, który stwierdził: – Sytuacja stała się jasna. Tevez chce powrócić do domu i wysłał swojego agenta, by porozmawiał z nami w sprawie wcześniejszego rozwiązania kontraktu. W tym sezonie Tevez i poprzednich zrobił tak wiele dl klubu, że szanujemy jego decyzję.

Argentyńskie media dodają, że Boca Juniors nie mogą jednak liczyć na darmowy transfer napastnika. Juventus oczekuje 6,4 mln euro, a w transakcje w formie barteru może być włączony 24-letni obrońca Xeneizes, Nicolás Colazo, który posiada również włoskie obywatelstwo.

telam.com – infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.