Statystyki piłkarzy Boca na Mundialu 2018

Przedstawiamy statystyczne podsumowanie występów futbolistów zrzeszonych obecnie w Boca Juniors podczas całych Mistrzostw Świata. Jak tercet Cristian Pavón, Nahitan Nández oraz Wilmar Barrios reprezentował “Xeneizes” na rosyjskich stadionach? Który z nich wywarł największe wrażenie?

  • Cristian Pavón (skrzydłowy, Argentyna) – 4 mecze rozegrane [na 4 możliwe], z czego jeden w wyjściowym składzie. 153 minuty spędzone na boisku. Zaliczył dwie asysty drugiego stopnia. Dobrze radził sobie w grze zespołowej, lecz straszliwie gubił się w polu karnym rywala. Sam tylko raz miał okazję pokonać goalkeepera rywali, kiedy w pierwszym spotkaniu islandzki goalkeeper wybronił jego centrostrzał zza szesnastki.
  • Nahitan Nández (prawy pomocnik, Urugwaj) – 5 meczów rozegranych [na 5 możliwych], z czego 4 w wyjściowym składzie. 293 minuty spędzone na boisku. Najlepiej spisał się w ćwierćfinale przeciwko Francji, a poza tym nie wzniósł się ponad średni poziom.
  • Wilmar Barrios (defensywny pomocnik, Kolumbia) – 3 mecze rozegrane [na 4 możliwe], z czego 2 w wyjściowym składzie. Zanotował dwa pojedynki w pełnym wymiarze czasowym. 269 minut spędzonych na boisku. Zarobił dwie żółte kartki. Jego występy można ocenić w skali średniej, ale nieco gorzej od Nándeza.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.