Sport Recife nie rezygnuje z Romana

RiquelmeBrazylijski Sport Recife złożył nową propozycję Juanowi Romanowi Riquelme. Poza zaoferowaniem większego wynagrodzenia, zaproponowano mu również procent od sprzedaży koszulek z jego numerem i nazwiskiem.

Wciąż nic nie wiadomo na temat przyszłości Juana Romana Riquelme, któremu 30 czerwca wygasa umowa z Boca Juniors. Choć zawodnik deklaruje, że priorytetem dla niego jest dalsza gra dla Bosteros, a przedstawiciele władz klubu deklarują to samo, to wciąż strony nie doszły do porozumienia. Ponoć wszystko rozbija się o długość umowy.

Powyższe trudności chce wykorzystać Sport Recife, który już w poprzednim tygodniu złożył propozycję pomocnikowi. Teraz Brazylijczycy jeszcze poprawili ofertę. Poprzednio oferowali Romanowi 350 tysięcy reali miesięcznie, a teraz podwyższyli kwotę do 450 tysięcy reali miesięcznie. Ponadto zaproponowali mu procent od sprzedaży koszulek z jego nazwiskiem. Wpływ na nową ofertę dla Riquelme miało wsparcie brazylijskiego klubu przez pewną niemiecką formę.

Riquelme przygotowuje się z Xeneizes do sobotniego towarzyskiego Superclasico z River Plate na stadionie Azteca w Mexixi City. Najprawdopodobniej jednak w tym meczu nie wystąpi z powodu urazu lewej stopy z którym boryka się już od jakiegoś czasu.

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.