Sporo zmian na Gimnasię

PerottiKontuzje i wykluczenia za kartki spowodowały, że Xeneizes w niedzielnym wyjazdowym meczu z Gimnasią La Plata zagrają w mocno rezerwowym składzie. Prawdopodobnie zabraknie aż siedmiu zawodników, którzy rozpoczęli mecz w wyjściowym składzie z CA Lanus.

W meczu kończącym sezon Torneo Final 2014 na pewno nie zobaczymy pauzujących za kartki Agustína Oriona , Juana Forlína i Daniela Díaza. Miejsce tego pierwszego zajmie Emanuel Trípodi, a dwójkę środkowym defensorów zastąpi Claudio Perez z młodziutkim Dino Castagno.

W pomocy zabraknie kontuzjowanego Cristiana Erbesa, którego zastąpi powracający po kartkowej pauzie Federico Bravo. Problemy zdrowotne mają również Juan Roman Riquelme, Juan Manuel Martínez i Emmanuel Gigliotti. Bianchi na piątkowej konferencji zapowiedział, że Romana raczej na pewno nie zobaczymy w niedzielę, a i występ dwójki napastników jest mało prawdopodobny. W tej sytuacji w pomocy zagra Juan Sánchez Miño (zmiana taktyki na 4-4-2 z 4-3-1-2), a w ataku Luciano Acosta z Claudio Riaño lub kolejnym młodzieżowcem Mauro Dalla Costą.

Przypuszczalny skład na Gimnasię:
Emmanuel Trípodi – Hernán Grana, Dino Castagno, Claudio Pérez, Emanuel Insúa – Adrián Cubas, Federico Bravo, Juan Sánchez Miño, Nicolás Colazo – Luciano Acosta, Claudio Riaño (Mauro Dalla Costa).

infobae.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.