Spacer w Mendozie

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego Boca Juniors pokonali 4:1 na wyjeździe Godoy Cruz w spotkaniu 1. kolejki grupy A Copa de la Superliga. Mecz w związku z zagrożeniem koronawirusem został rozegrany bez udziału publiczności.

Ekipa Miguela Angela Russo kontynuuje swoją imponującą passę spotkań bez porażki. Bilans w meczach o stawkę za nowego trenera to 6 zwycięstw i 2 remisy, w bramkach 24:3! Tym razem szansę dostało kilku potencjalnych zmieników i gra wyglądała równie imponująco. Swoją debiutancką bramkę w barwach Boca strzelił Jorman Campuzano.

Na razie mnie wiadomo Copa de la Superliga będzie kontynuowana. W Argentynie w sobotę było 45 przypadków zarażenia koronawirusem. AFA na razie nie reaguje i mecze są rozgrywane przy pustych trybunach. W sobotę River Plate odmówiło grania u siebie z Atlético Tucumán. Jednym słowem argentyński chaos jak zwykle.

Godoy Cruz vs Boca Juniors – 1:4 (1:1)
0:1 Julio Buffarini (7′)
1:1 Tomas Badaloni (29′)
1:2 Eduardo Salvio (31′)
1:3 Carlos Izquierdoz (67′)
1:4 Jorman Campuzano (89′)

Statystyki:
Posiadanie piłki: 37% – 63%
Sytuacje bramkowe: 9 – 15
Strzały (celne): 9 (3) – 15 (10)
Faule: 14 – 20
Rzuty rożne: 8 – 8

Boca Juniors:
Esteban Andrada – Julio Buffarini, Carlos Izquierdoz , Junior Alonso, Emmanuel Mas – Pol Fernández (79′ Nicolas Capaldo), Ivan Marcone – Eduardo Salvio (86′ Jorman Campuzano), Emanuel Reynoso, Augustin Obando (66′ Sebastian Villa) – Ramon Abila.

Żółte kartki: Danilo Ortiz, Cristian Almeida, L. Pizarro (Godoy Cruz) – Emmanuel Mas (Boca Juniors).

Sędzia: Darío Herrera.

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.