San Martín SJ vs Boca Juniors – pon. 1:30

Dzisiejszej nocy czasu polskiego Boca Juniors zmierzy się na wyjeździe z San Martin de San Juan, w spotkaniu 6. kolejki sezonu Torneo AFA 2015.

Xeneizes pojechali do San Juan z zamiarem zwycięstwa i zmazania plamy sprzed dwóch lat, gdy drużyna Carlosa Bianchiego została zdemolowana przez gospodarzy i poległa 1:6. Jest to jedna z najwyższych porażek ligowych Bosteros w całej historii klubu. Od tego czasu nie było okazji do pojedynków z San Martin, który ostatnie 1.5 roku spędził w Nacional B.

Trener Rodolfo Arruabarrena wystawi dzisiaj najsilniejszy skład, jaki ma w tej chwili do dyspozycji. Zabraknie jedynie Fernando Gago, który w poprzednim tygodniu nabawił się urazu w meczu z Defensa y Justicia.

Przypuszczalne składy

San Martin de San Juan: 4-4-2
Luis Ardente – José Luis Gómez, Francisco Mattia, Renzo Vera, Raúl Iberbia – Mauro Bogado, Nicolás Pelaitay, Marcos Gelabert, Cristian Canhué – Marcos Figueroa, Carlos Bueno.

Boca Juniors: 4-3-3
Agustín Orión – Leandro Marín, Daniel Díaz, Marco Torsiglieri, Nicolás Colazo – Marcelo Meli, Cristian Erbes, Nicolás Lodeiro – Juan Manuel Martínez, Daniel Osvaldo, Andrés Chávez.

Sędzia: Patricio Loustau.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.