Rozpoczeli przygotowania do C. Sudamericana

ArruabarrenaXeneizes po niedzielnym spotkaniu ligowym z Rosario Central w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do środowego meczu w Copa Sudamericana z paragwajskim Deportivo Capiatá.

Konieczność gry co 3-4 dni spowodowała, że zrezygnowano z tradycyjnie wolnego poniedziałku po niedzielnym meczu ligowym. Niestety na uraz łydki po meczu z Central narzeka Andrés Chávez i jego występ w środowym spotkaniu stoi pod dużym znakiem zapytania. Natomiast wróci do gry Nicolás Colazo, który w ostatnich dniach borykał się z grypą.

W ataku Chaveza może zastąpić ktoś z pary Emmanuel Gigliotti i Juan Manuel Martínez, a drugim napastnikiem będzie Jonathan Calleri, którego Vasco oszczędzał w niedzielnym meczu ligowym. Natomiast wspomniany Colazo zagra w miejsce zastępującego go w meczu z Central, Emanuela Insúę.

W pomocy wciąż nie zobaczymy Fenrnado Gago, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Argentyny. Jak w ostatnim meczu zastąpi go Gonzalo Castellani.

Przypuszczalny skład wyjściowy na Deportivo Capiatá:
Agustín Orion – Leandro Marín, Mariano Echeverría, Lisandro Magallán, Nicolás Colazo – Cesar Meli, Cristian Erbes, Gonzalo Castellani, Federico Carrizo – Jonathan Calleri, Andrés Chávez (Emmanuel Gigliotti lub Juan Manuel Martínez).

infobae.com

 

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.