Roman w dobrej formie na treningu

Riquelme 2We wtorek zawodnicy Boca Juniors powrócili do treningów po dniu przerwy, jaką otrzymali po niedzielnym meczu. Podczas gierki na małym boisku znakomicie prezentował się Juan Roman Riquelme, który zaliczył siedem bramek. Natomiast sześć trafień zanotował Juan Sánchez Miño, którego zabrakło w kadrze meczowej na mecz ze Studentami.

Juan Roman Riquelme może wybiec w wyjściowej jedenastce w sobotnim spotkaniu wyjazdowym z Velezem Sarsfield. Jednak ostateczną decyzję podejmie trener Carlos Bianchi dopiero pod koniec tygodnia. Już przyzwyczailiśmy się, że Virrey potrafi w ostatniej chwili wszystkich zaskoczyć przy ustalaniu składu.

Jeżeli chodzi o wewnętrzną gierkę na małym boisku, to zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny, niebieskich i pomarańczowych. W ekipie niebieskich grali Emanuel Trípodi, Claudio Pérez, Claudio Riaño, Nicolas Colazo, Guido Vadala (Nahuel Zárate) i Diego Rivero. Natomiast w ekipie pomarańczowych wystąpili Manuel Vicentini, Hernán Grana, Federico Bravo, Diego Perotti, Juan Sánchez Miño, Gonzalo Escalante i Franco Fragapane.

Indywidualnie trenował Fernando Gago, który tradycyjnie już ma drobny uraz, ale nie powinien mu on przeszkodzić w występie w sobotnim spotkaniu.

Jeżeli chodzi o spekulacje mediów odnośnie składu na mecz z Fortineros, to twierdzą one, że Bianchi może zdecydować się na ustawienie 4-4-1-1, a nie 4-3-1-2 jak w ostatnim meczu. Wówczas nie zagrałby napastnik Juan Manuel Martinez, a jego miejsce zająłby ofensywny pomocnik Luciano Acosta lub Juan Roman Riquelme. Niewykluczone również, że od początku zagra Diego Perotti lub Diego Rivero, który z dobrej strony pokazał się w niedzielę wchodząc na zmianę. Są to jednak tylko spekulacje, bo równie dobrze zagrać od początku może Juan Sanchez Miño i na prawej stronie Hernan Grana, których zabrakło w szerokiej kadrze na Estudiantes.

telam.com.ar

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.