Riquelme trenuje, ale nie zagra z Belgrano

riquelmeJuan  Riquelme wrócił do treningów, ale jego występ w spotkaniu ligowym z Belgrano jest mało prawdopodobny. Zanosi się na to, że trener Bianchi desygnuje do gry identyczną jedenastką, jak ta która wystąpiła w zremisowany 0:0 meczu z Newell’s .


Od czasu kontuzji Romana minęło już 80 dni. Dzisiaj pomocnik trenował indywidualnie, a jego zajęcia składały się w większości z joggingu i zajęć z piłką. Towarzyszył mu w nich Diego Perotti, który niedawno został wypożyczony z Sevilli, ale nie jest jeszcze w pełni sił po kontuzji uda, której nabawił się w grudniu 2013 roku.

Podczas wtorkowego i środowego treningu z drużyną nie trenował Christian Erbes, który ma drobne problemy zdrowotne. Wydaje się jednak, że nie powinny mu one przeszkodzić w występie przeciwko Belgrano. Gdyby jednak tak się stało, to zastąpi go Luciano Acosta.

Przypuszczalny skład na Belgrano:
Agustín Orion – Hernán Grana, Daniel Díaz, Juan Forlín, Nahuel Zárate – Cristian Erbes, Fernando Gago, Palo Ledesma, Juan Sánchez Miño – Juan Manuel Martínez, Emmanuel Gigliotti.

telam.com

Facebook Comments

3 komentarzy do "Riquelme trenuje, ale nie zagra z Belgrano"

  1. Varallo's Gravatar Varallo
    12 lutego 2014 - 21:37 | Link

    W tym wieku to nic dziwnego to jest wogóle cud że on jeszcze gra

  2. Varallo's Gravatar Varallo
    12 lutego 2014 - 21:59 | Link

    No to już czas na emeryture ale na pewno będzie miał przepiekne pożegnanie . Pamiętam jak wyglądało pożegnanie Palermo i tego się nie da zapomnieć a Roman będzie miał pewnie jeszcze lepsze

Komentarze są wyłączone.