Riquelme i Perotti w kadrze na Estudiantes

treningTrener Carlos Bianchi po piątkowym treningu ogłosił 18-osobową kadrę na niedzielne spotkanie ligowe z Estudiantes de La Plata. Wśród powołanych znaleźli się Juan Roman Riquelme i Diego Perotti, ale mecz rozpoczną prawdopodobnie na ławce rezerwowych.

Riquelme ostatni raz przed kontuzją zagrał 29 listopada 2013 w przegranym 0:2 meczu z All Boys. Natomiast Diego Perotti nie miał jeszcze okazji zadebiutować  w Boca, po tym jak został wypożyczony z Sevilli FC. Powodem była niewyleczona do końca kontuzja, jakiej nabawił się w grudniu jeszcze w Hiszpanii. W porównaniu do kadry na ostatni mecz z Atletico Rafaela to zabrakło w niej miejsca dla napastnika Clauio Riaño.

Bramkarze:
Agustín Orión, Emanuel Trípodi.

Obrońcy:
Daniel Díaz, Juan Forlín, Claudio Pérez, Leandro Marín, Hernán Grana, Federico Insúa.

Pomocnicy:
Federico Bravo, Pablo Ledesma, Fernando Gago, Cristian Erbes, Juan Sánchez Miño, Luciano Acosta, Diego Rivero, Juan Roman Riquelme, Diego Perotti.

Napastnicy:
Juan Manuel Martinez, Franco Fragapane, Emmanuel Gigliotti.

Przypuszczalny skład na Estudiantes:

Agustín Orión – Hernán Grana, Daniel `Cata` Díaz, Juan Forlín, Emanuel Insúa – Christian Erbes, Fernando Gago, Pablo Ledesma, Juan Sánchez Miño (Luciano Acosta) – Juan Manuel Martínez (Luciano Acosta), Emmanuel Gigliotti.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.