Riquelme będzie oszczędzany w meczu z Quilmes?

riquelmeArgentyńskie media spekulują, że Juan Roman Riquelme może nie zagrać w najbliższym meczu ligowym z Quilmes, gdyż Carlos Bianchii będzie go “oszczędzał” na Superclasico, które ostanie rozegrane 30 marca.

Dzisiaj Bosteros powrócili do treningów po dniu przerwy jaki mieli w poniedziałek. Tym samym rozpoczęli przygotowania do wyjazdowego spotkania ligowego z Quilmes, które zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę. W składzie Xeneizes dojdzie prawdopodobnie do przynajmniej trzech lub czterech zmian.

Z Quilmes z powodu kartek nie mogą zagrać Daniel Diaz i Cristian Erbes. Natomiast po odbyciu identycznej kary wracają Fernando Gago i Emanuel Insua. W miejsce Diaza na środku obrony zagra Claudio Perez, za Erbesa do składu wskoczy powracający Gago, a Insua zluzuje Nahuela Zárate.

W meczu z Argentinos Juniors kontuzji doznał Leandro Marin i został zmieniony przez Hernana Granę. Z Quilmes zagra wiec ten drugi od pierwszej minuty.

Jeżeli chodzi o Romana, to zagrał on w trzech ostatnich meczach. Wobec tego media twierdzą, że Bianchi być może posadzi go na ławce rezerwowych by odpoczął przed derbowym pojedynkiem z River Plate. Wówczas prawdopodobnie z Quilmes zastąpiłby go Diego Rivero.

Przypuszczalny skład na Quilmes:
Agustín Orión – Hernán Grana, Claudio Pérez, Juan Forlín, Emanuel Insúa – Fernando Gago, Federico Bravo, Juan Sánchez Miño – Diego Rivero lub Juan Román Riquelme – Luciano Acosta, Emmanuel Gigliotti.

espndeportes/telam

Facebook Comments

1 komentarz do "Riquelme będzie oszczędzany w meczu z Quilmes?"

  1. Interista18's Gravatar Interista18
    18 marca 2014 - 20:41 | Link

    I bez Romana powinniśmy sobie poradzić z Quilmes, a Rivero nie jest jakimś słabym grajkiem, żeby było to jakieś wielkie osłabienie.

Komentarze są wyłączone.