Remis w sparingu z Emelec

Tandil treningW środę Xeneizes rozegrali sparing z ekwadorskim Emelec (2 razy po 30 min), który zakończył się bezbramkowym remisem. Odbył się on za zamkniętymi drzwiami, a trener Arruabarrena prawdopodobnie testował jedenastkę, która ma zagrać w barażu o Copa Libertadores z Velezem Sarsfield.

Argentyńskie media zastanawiają się czy jedenastka, która mierzyła się z Ekwadorczykami, to skład jaki Vasco szykuje na baraż z Velezem. Jeżeli tak, to szansę na grę ma dwóch nowych zawodników. Na środku obrony Marcos Torsiglieri wypożyczony z Metalista Charków i w ataku Cristian Pavón, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Colon de Santa Fe.

Boca Juniors zagrali w składzie:
Agustín Orion – Leonardo Marín, Daniel Díaz, Claudio Pérez (Marcos Torsiglieri), Nicolás Colazo – César Meli, Cristian Erbes, Fernando Gago – Cristian Pavón, Jonathan Calleri, Cristian Chávez (Juan Manuel Martínez).

Co ciekawe wczoraj swój sparing rozegrał również Velez Sarsfield, który pokonał 4:1 All Boys po dwóch bramkach Maximiliano Romero i Mariano Pavone.

Skład Velezu w sparingu z All Boys:
Sebastián Sosa – Fabián Cubero, Hernán Pellerano, Sebastián Domínguez, Fausto Grillo – Yamil Asad, Lucas Romero, Leandro Somoza, Ariel Cabral – Maximiliano Romero, Mariano Pavone.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.