Reklama

Jesteśmy jedyną witryną w Polsce traktującą o rozgrywkach piłkarskich w Argentynie, z naciskiem na najpopularniejszy klub Boca Juniors i tym samym najpopularniejszym tego typu w Polsce. Każdego miesiąca odwiedza nas 15-20 tys. użytkowników. Te liczby stopniowo rosną. To właśnie dzięki nam najłatwiej w trafić bezpośrednio do użytkownika – być może Państwa przyszłego klienta.

Banery to najbardziej rozpowszechniona forma reklamy w sieci. Dostępna oczywiście także na BocaJuniors.pl. Dajemy Państwu możliwość umieszczenia swojej reklamy na stronie głównej witryny i na kilkunastu podstronach. Z pewnością każdy znajdzie więc miejsce, które najbardziej mu odpowiada.

Banery na stronie głównej
# Baner 400 x (dowolna) – od wysokości i miejsca uzależniona cena
# Artykuł sponsorowany bez redagowania
#Artykuł sponsorowany z redagowaniem

W sprawie emisji reklam prosimy kontaktować się po przez e-mail:
bocajuniors@onet.eu

Osoby zainteresowane mogą również wykupić u nas link pozycjonujący, który będzie się znajdował pod nagłówkiem „linki płatne”. Centa linku to 8 zł za sztukę na miesiąc. W razie chęci pogrubienia tekstu trzeba dopłacić 2 zł. Posiadamy PR 4. Link powinien wyglądać tak:

<a href=” [http://www.adres_strony.pl] ” title=” [max 50 znaków] „> [max 30 znaków] </a>

UWAGA!
Reklamowane strony muszą być zgodne z polskim prawem. Nie reklamujemy stron nawołujących do nienawiści rasowej. Strony zawierające treści erotyczne są indywidualnie rozpatrywane.

____________________________________________________________________

Jeśli posiadasz stronę www o tematyce sportowej i chcesz się wymienić buttonem/banerem. Skontaktuj się z nr.  bocajuniors@onet.eu

 

Serwis inny niż wszystkie
Boca Juniors
 

UWAGA!
Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia buttona bez poinformowania o tym, jeżeli serwis nie będzie aktualizowany przez dłuższy czas.

Facebook Comments

Zostaw odpowiedź