Problemy zdrowotne przed meczem z Newell’s

trening BianchiZawodnicy Boca Juniors przygotowują się w ośrodku Casa Amarilla do niedzielnego spotkania ligowego z Newell’s Old Boys na La Bombonera. Niestety kilku zawodników ma problemy zdrowotne.

Kilka dni temu informowaliśmy, że urazu nabawili się Daniel Diaz i sprowadzony przez sezonem Jonathan Calleri (uraz biodra). Ten pierwszy w poniedziałek trenował już z resztą ekipy i jego występ nie jest zagrożony. Natomiast już definitywnie wykluczono udział w meczu byłego napastnika All Boys. Jego miejsce najprawdopodobniej zamie Juan Manuel Martínez, który w niedzielnym sparingu z Quilmes strzelił jedyną i zwycięską bramkę.

Podczas wspomnianego sparingu z Quilmes urazu nabawił się inny środkowy obrońca Juan Forlin (kontuzja mięśnia prawego uda). To czy zagra w niedzielę rozstrzygnie się pod koniec tygodnia. Jeżeli nie będzie mógł wystąpić, to zastąpi go Lisandro Magallán, który w niedzielnym test meczu z Quilmes grał za Cata Diaza.

W poniedziałkowych zajęciach nie brał udziału również bramkarz Augustin Orion, który ma problemy żołądkowe. W jego przypadku raczej nie powinno być problemów z grą w niedzielę.

Przypuszczalny skład na mecz z Newell’s:
Augustin Orión – Hernán Grana, Daniel Díaz, Juan Forlín (Lisandro Magallán), Nahuel Zárate – Cristian Erbes, Fernando Gago, Federico Bravo, Federico Carrizo – Juan Manuel Martínez, Emmanuel Gigliotti.

telam.com

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.