Problemy kadrowe przed The Strongest

Już w najbliższą środę Boca Juniors rozpoczną swoją rywalizację w fazie grupowej Copa Libertadores. Jednak przed wyjazdowym meczem z boliwijskim The Strongest trener Miguel Angel Russo ma olbrzymi ból głowy, gdyż kilku kluczowych zawodników nie może wystąpić w tym meczu z kilku powodów.

Kolumbijski lewy obrońca Frank Fabra za czerwoną kartkę otrzymaną w rewanżowym spotkaniu 1/2 finału z Santosem musi pauzować w trzech pierwszych meczach grupowych. Marcos Rojo po meczu z Unionem Santa Fe wciąż ma problemy zdrowotne.

Środkowego obrońcę Carlosa Zambrano i pomocnika Jormana Campuzano wykluczył covid-19. Ten pierwszy jest na kwarantannie, a drugi ma pozytywny wynik. Wątpliwy jest również występ innego pomocnika Nicolás Capaldo, który niedawno też miał koronawirusa i choć jest już zdrowy, to niewykluczone że kolejny test przed meczem wykaże jeszcze obecność wirusa.

Podczas sobotniego meczu ligowego z Atletico Tucuman urazów nabawiło się dwóch kolejnych graczy Mauro Zárate i Agustín Almendra. Nie wiadomo na ile kontuzje są poważne, ale zwłaszcza tego pierwszego uraz wyglądał poważnie.

Media spekulują również, że w La Paz odpocznie Carlos Tevez wiec wyjściowa “11” może wyglądać następująco:

Esteban Andrada – Julio Buffarini, Lisandro López, Carlos Izquierdoz, Marcos Rojo, Emmanuel Mas – Sebastián Villa, Nicolás Capaldo, Edwin Cardona, Agustín Obando – Franco Soldano. 

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.