Powrócili do treningów

treningZawodnicy Boca Juniors powrócili we wtorek do treningów po dniu wolnym jaki otrzymali w poniedziałek po wygranym klasyku z Racing Club. W treningu niespodziewanie wziął udział Pablo Ledesma, który po meczu z Olimpo miał pauzować z powodu urazu dwa tygodnie.

Wtorkowy trening polegał głownie na zajęciach regeneracyjnych i drobnych ćwiczeniach z piłką. Kilku zawodników trenowało indywidualnie pod kierunkiem kinezjologa, Pablo Ledesma, Diego Perotti, Juan Roman Riquelme, Fernando Gago i Claudio Perez.

W najbliższym meczu z Argentinos Juniors nie będą mogli zagrać Fernando Gago i Emanuel Insua, którzy będą pauzować za nadmiar żółtych kartek. Tego drugiego na lewej obronie zastąpi Nahuel Zárate, a Fernando Gago ktoś z pary Luciano Acosta-Diego Rivero. Wszystko jest uzależnione od schematu gry jaki zastosuje Carlos Bianchi. Jeżeli Xeneizes zagrają bardziej ofensywnie (4-3-1-2) to zagra Acosta, a jeżeli defensywnie (4-4-1-1) to Diego Rivero.

Przypuszczalny skład na Argentinos Juniors:
Agustín Orión – Leandro Marín, Daniel Díaz, Juan Forlín, Nahuel Zárate – Cristian Erbes, Federico Bravo, Juan Sánchez Miño – Juan Román Riquelme – Luciano Acosta (Diego Rivero), Emmanuel Gigliotti.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.