Pokonali Defensa y Justicia

Boca Juniors pokonali 4:1 Defensa y Justicia w sparingu rozegranym w piątkowe przedpołudnie na La Bombonera. Mecz toczył się przy zamkniętych drzwiach dla publiczności.

Trener Guillermo Barros Schelotto testował nowe ustawienie (4-2-3-1) z tylko jednym napastnikiem i zdało ono w tym sparingu egzamin. Już do przerwy Bosteros prowadzili 2:0 po trafieniach Pavona i Benedetto, a w drugiej połowie kolejne bramki strzelili Tevez z rzutu karnego i ponownie Pavon, który w najbliższym czasie dołączy jednak do reprezentacji olimpijskiej Argentyny, która już niedługo rozpocznie rywalizację w Rio de Janeiro. Cieszą dwie asysty Apacha przy obu bramkach Pavona.

Boca Juniors vs Defensa y Justicia – 4:1 (2:0)
1:0 Cristian Pavón (30′)
2:0 Darío Benedetto (35′)
3:0 Carlos Tevez (63′ karny)
3:1 Fernando Elizari (75′)
4:1 Cristian Pavón (80′)