Piłkarze Boca w reprezentacjach – wrzesień, cz.2

1barrioswilmar1

Podsumowanie statystyczne występów czterech futbolistów Boca Juniors w drugiej kolejce wrześniowych spotkań towarzyskich reprezentacyj narodowych. Trzej pojawili się na boisku i to w tym samym pojedynku, natomiast jeden wrócił już do klubu. Przy okazji warto zwrócić uwagę na to, iż poza okienkiem transferowym pewien Kolumbijczyk niemieszczący się w kadrze meczowej “Xeneizes” został wypożyczony do Meksyku:

  • Cristian Pavón (skrzydłowy, Argentyna) – wszedł po przerwie i rozegrał całą drugą połowę meczu Kolumbia vs Argentyna (0:0). Przeciętny występ „Kichana”.
  • Nahitan Nández (prawy pomocnik, Urugwaj) – Urugwaj nie grał w drugiej kolejce wrześniowego terminu FIFA
  • Wilmar Barrios (defensywny pomocnik, Kolumbia) – rozegrał pełne 90 minut spotkania Kolumbia vs Argentyna (0:0). W pierwszej odsłonie spisywał się mizernie, aczkolwiek po zmianie stron rozbił kilka argentyńskich ataków.
  • Sebastián Villa (skrzydłowy, Kolumbia) – wszedł w 79 minucie spotkania Kolumbia vs Argentyna (0:0). Rozegrał niecały kwadrans w swoim drugim narodowym starciu. Zanotował jedno minimalnie niecelne uderzenie z okolicy szesnastego metra.

PS. Abstrahując od głównego tematu, kolumbijski pomocnik Sebastián Pérez niechciany na La Bombonera udał się na roczne wypożyczenie z opcją pierwokupu do meksykańskiego klubu CF Pachuca.

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.