Piłkarze Boca dla narodu – październik, cz.1

1nandez8

Podsumowanie statystyczne występów futbolistów Boca Juniors w pierwszej kolejce październikowych spotkań towarzyskich reprezentacyj narodowych. Trzej pojawili się na boisku, spośród czego dwoje obejrzało żółte kartki. Jeden siedział na ławce rezerwowych przez całą konfrontację, a jeszcze inny dopiero co wzmocnił “Xeneizes” i aby otrzymać więcej czasu na oswojenie się z nowym otoczeniem nie wybrał się na zgrupowanie swej drużyny narodowej:

  • Nahitan Nández (prawy pomocnik, Urugwaj) – wyszedł w podstawowym składzie na mecz Korea Południowa vs Urugwaj (2:1). Rozegrał 45 minut spotkania, spisał się poniżej oczekiwań. Zaliczył dwa bardzo niecelne strzały, a ponadto obejrzał żółtą kartkę za kopniaka kung-fu wymierzonego w Son Heung-mina. Zmieniony w przerwie przez Gastóna Silvę.
  • Wilmar Barrios (defensywny pomocnik, Kolumbia) – wyszedł w podstawowym składzie na mecz USA vs Kolumbia (2:4). Rozegrał 89 minut. Dobrze rozbijał ataki rywala – przyzwoicie wypełniał swoje zadania w środku pola, chociaż za jeden faul obejrzał żółtą kartkę. Tuż przed końcem regulaminowego czasu zastąpił go Juan Daniel Roa.
  • Edwin Cardona (skrzydłowy, Kolumbia) – wszedł w 76 minucie, na ostatni kwadrans spotkania USA vs Kolumbia (2:4) zastępując Radamela Falcao. Grał krótko, nie pokazał niczego szczególnego.
  • Sebastián Villa (skrzydłowy, Kolumbia) – cały mecz USA vs Kolumbia (2:4) przesiedział na ławce rezerwowych.
  • Carlos Lampe (bramkarz, Boliwia) – z powodu aklimatyzacji wśród nowego klubu na La Bombonera został w ostatniej chwili wycofany ze zgrupowania reprezentacji Boliwii.

Cristian Pavón jak wspomnieliśmy we wcześniejszym newsie został wycofany ze zgrupowania reprezentacji Argentyny z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.