Piłkarze Boca w fazie grupowej Mundialu

Przedstawiamy statystyczne podsumowanie występów futbolistów zrzeszonych obecnie w Boca Juniors podczas fazy grupowej trwających Mistrzostw Świata. Czy Cristian Pavón, Nahitan Nández oraz Wilmar Barrios godnie reprezentują „Xeneizes” na rosyjskich stadionach? Który z nich najbardziej wypromuje się przed oczyma całego globu?

  • Cristian Pavón (skrzydłowy, Argentyna) – 3 mecze rozegrane, z czego żadnego w wyjściowym składzie. 78 minut spędzonych na boisku. Zaliczył jedną asystę drugiego stopnia. Generalnie jest bardzo aktywny podczas argentyńskich ataków, ale sam tylko raz miał okazję pokonać goalkeepera rywali, kiedy islandzki goalkeeper wybronił jego centrostrzał zza szesnastki.
  • Nahitan Nández (prawy pomocnik, Urugwaj) – 3 mecze rozegrane, z czego 2 w wyjściowym składzie. 139 minut spędzonych na boisku. Ogólnie ujmując spisuje się na średnim poziomie.
  • Wilmar Barrios (defensywny pomocnik, Kolumbia) – 2 mecze rozegrane, z czego 1 w wyjściowym składzie. Jedno spotkanie zaliczył w pełnym wymiarze czasowym. 149 minut spędzonych na boisku. Zobaczył jedną żółtą kartkę. Spisywał się przyzwoicie, ale bez szału.

Facebook Comments

Zostaw odpowiedź