Piłkarze Boca w drugiej kolejce MŚ

1bosteros-1-

Podsumowanie występów trzech piłkarzy Boca Juniors podczas drugiej kolejki fazy grupowej Mundialu 2018. Ponownie na boisku pojawiła się cała trójka – Nahitan Nández, Cristian Pavón oraz Wilmar Barrios. Ostatni wymieniony znalazł się w wyjściowym składzie Kolumbii na mecz przeciwko Polsce. Który z nich wypadł najlepiej?

20. czerwca (środa):

Urugwaj vs Arabia Saudyjska 1:0 (1:0)

  • Nahitan Nández (Urugwaj, Boca Juniors) – pojawił się na boisku w 82 minucie zawodów. Grał dość krótko, nie pokazał niczego olśniewającego.

21. czerwca (czwartek):

Argentyna vs Chorwacja 0:3 (0:0)

  • Cristian Pavón (Argentyna, Boca Juniors) – wszedł na boisko w 56 minucie spotkania zastępując Eduardo Salvio. Wypadł naprawdę blado, przez około 35 minut nie wnosząc niczego dobrego do ofensywnej gry Argentyńczyków. Poczynał sobie nieporadnie i bez dynamiki, do której nas przyzwyczaił.

24. czerwca (niedziela):

Polska vs Kolumbia 0:3 (0:1)

  • Wilmar Barrios (Kolumbia, Boca Juniors) – rozegrał pełne 90 minut. Jego występ można ocenić jako przyzwoity, ale ustępował dwóm kolumbijskim stoperom w zatrzymywaniu polskich ataków. Czasem nie potrafił odnaleźć się podczas rywalizacji o piłkę. Zdarzyło mu się kilka fauli, ale tym razem przynajmniej nie obejrzał żółtej kartki.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.