Piłkarze Boca na Copa América, cz.4

1CopaAmerica1

Podsumowanie liczbowe oraz statystyczne aktualnych futbolistów Boca Juniors podczas ćwierćfinałów Copa América 2019. Zobaczmy, jak zaprezentowali się Junior Alonso oraz Nahitan Nández:

  • Junior Alonso (środkowy obrońca, Paragwaj) – rozegrał pełne 90 minut spotkania Brazylia vs Paragwaj (0:0, pen. 4:3). Zaprezentował się naprawdę solidnie, razem z kolegami tworząc solidny autobus, który odciął od bramki Brazylijczycy. Obejrzał żółtą kartkę za faul i ostatecznie jego drużyna będąc skazywana na pożarcie odpadła dopiero po konkursie rzutów karnych, aczkolwiek stoper „Xeneizes” może być z siebie zadowolony
  • Nahitan Nández (prawy pomocnik, Urugwaj) – rozpoczął spotkanie Urugwaj vs Peru (0:0, pen. 4:5) w wyjściowym składzie i rozegrał jego 57 minut. Początek miał bardzo aktywny. Zaliczył jeden celny strzał z ubocza pola karnego, który odbity rykoszetem od przeciwnika spokojnie wychwycił bramkarz. Z powodu jego pozycji spalonej Urugwaj odnotował w pierwszej połowie nieuznaną bramkę. Przydarzył mu się również jeden rażąco chybione uderzenie głową. Starał się, acz generalnie nie może odczuwać satysfakcji ze swojego występu. Tym bardziej, iż jego drużyna odpadła. W 57 minucie starcia zmieniony przez Lucasa Torreirę.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.