Pięć melonów za Apacza?

We włoskich mediach nie milkną spekulacje na temat powrotu Carlosa Teveza do Boca Juniors. Carlitos ma z Juventusem ważny kontrakt do czerwca 2016 roku, ale już teraz bardzo chciałby wrócić do swojego ukochanego Boca Juniors.

Tevez wielokrotnie w wywiadach podkreślał, że już po tym sezonie chciałby wrócić do Argentyny. Problem w tym, że jego kontrakt ze Starą Damą wygasa dopiero w czerwcu 2016 roku. Co prawda argentyńskie media pisały już wiele o tym, że menadżer napastnika negocjuje z władzami Juventusu możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy, ale wątpliwe by mistrz Italii był gotów bezgotówkowo oddać swojego asa.

Problemem zapewne byłby również indywidualny kontrakt Apacza, bo Xeneizes nie dysponują takimi środkami finansowymi jak klubu europejskie. Nic dziwnego, że przedstawiciele władz Boca wielokrotnie podkreślali w mediach, że jeszcze długa droga do powrotu Carlosa na La Bombonera. Sam prezydent Daniel Angelici w ostatnim wywiadzie stwierdził, że jest bardzo “ostrożny” w kwestii powrotu Teveza.

Niespodziewane i wręcz sensacyjne informacje pojawiają się za to we włoskich mediach. Wtorkowe wydanie słynnego La Gazzetta dello Sport donosi, że Xeneizes podobno zaoferowali Juventusowi 5 mln euro za sprzedaż 31-letniego napastnika już po tym sezonie.

telam.com

Facebook Comments

5 komentarzy do "Pięć melonów za Apacza?"

 1. RobsonUnited's Gravatar RobsonUnited
  22 kwietnia 2015 - 20:20 | Link

  Szczerze? 5mln za Teveza brzmi jak śmiech na sali. Nie wierzę w te plotki zupełnie. Tevez gra aż miło w Juventusie więc nie widzę powodów by Stara Dama chciała się go pozbywać.

 2. Palacio's Gravatar Palacio
  22 kwietnia 2015 - 22:58 | Link

  Lepiej nie znowu będą musieli połowę kadry sprzedać bo zbankrutują.

 3. kamis99's Gravatar kamis99
  22 kwietnia 2015 - 23:20 | Link

  i tak i tak będą sprzedawać, więc dla nich to różnicy nie robi 😀

 4. Ed's Gravatar Ed
  23 kwietnia 2015 - 03:00 | Link

  Faktycznie, za 5 mln w realnym świecie nie puszczą najlepszego strzelca włoskiej Serie A…

 5. Ed's Gravatar Ed
  23 kwietnia 2015 - 03:01 | Link

  Raczej będzie wiele końców kontraktów i powrotów z wypożyczeń

Komentarze są wyłączone.