Pavón bliski transferu do Rosji

Pavon

Zenit Sankt Petersburg złożył oficjalną ofertę za 21-letniego napastnika Cristiana Pavóna! Informację taką podał agent zawodnika Fernando Hidalgo. Rosjanie spokojnie są gotowi zapłacić 18 mln euro, czyli tyle ile wynosi jego klauzula odejścia zawarta w umowie, ale wobec twardego stanowiska władz Boca są gotowi podbić ofertę do ponad 20 mln euro!

Skrzydłowy wychowany w Talleres od półtorej roku był podstawowym zawodnikiem drużyny Guillermo Barrosa Schelotto. Anonimowa osoba z władz klubu ujawniła agencji „Télam”, że rosyjski klub nie chcąc przeciągać negocjacji jest gotowy zapłacić za niego aż 22 mln euro.

Pavón w ciągu najbliższych godzin ma polecieć do Włoch, gdzie będzie starać się o włoski paszport pozwalający mu być traktowanym jako obywatel Unii Europejskiej. Następnie powinien udać się przez Moskwę do Sankt Petersburga.

Zenit niedawno kupił za 15 mln euro napastnika River Plate, Sebastiána Driussiego oraz za 23 mln euro z AS Roma wychowanka „Xeneizes” – Leandro Paredesa. Tworzy się nam argentyński Zenit?

telam.com

Facebook Comments

Zostaw odpowiedź