Patronato vs Boca Juniors – pon. 1:00

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego Boca Juniors zmierza się na wyjeździe z Patronato de Paraná w spotkaniu drugiej kolejki Superliga Argentina. Po remisie w pierwszym spotkaniu z Huracán i wygranym dwumeczu z Athletico Paranaense w Copa Libertadores fani czekają na pierwszą wygraną ligową w tym sezonie.

W poprzednim spotkaniu ligowym zagrała praktycznie całkowicie inna jedenastka niż w środowym spotkaniu z Athletico Paranaense. Tym razem trener Gustavo Alfaro również dokona pewnych rotacji w składzie, ale już w nieco mniejszej skali aniżeli w poprzednim tygodniu przeciwko Huracánowi.

Obsada bramki pozostaje bez zmian, ale w linii obrony dojdzie aż do 2/3 roszad. Na pewno wymienieni zostaną boczni obrońcy i tym razem zobaczymy Julio Buffariniego i Franka Fabrę zamiast Marcelo Weigandta i Emmanuela Mása. W środku defensywy pozostaje Carlos Izquierdoz i jego partnerem będzie prawdopodobnie tym razem Paolo Goltz, a nie Junior Alonso. Na skrzydłach pomocy od początku tym razem zobaczymy Eduardo Salvio i Emanuel Reynoso, którzy zastąpią Nahitana Nándeza i Alexisa MacAllistera. W środku pomocy grą obok  Ivána Marcone będzie kierował ktoś z pary Jorman Campuzano – Nicolás Capaldo. W ataku zobaczymy duet Carlos Tévez i Jan Carlos Hurtado zamiast Mauro Zárate i Ramóna Ábila.

W kadrze meczowej wciąż nie ma jeszcze Daniele De Rossiego oraz Cristiana Pavóna, który wyruszył do USA, gdzie ma związać się wypożyczeniem z Los Angeles Galaxy.

Patronato w pierwszej kolejce nieco niespodziewanie wygrało 1:0 na wyjeździe z Colónem de Santa Fe. W dzisiejszym meczu trener gospodarzy Mario Sciaqua dokona dwóch wymuszonych zmian w składzie w porównaniu do pierwszego meczu. Pomocnik Damian Lemos jest kontuzjowany, a lewoskrzydłowy Lautaro Comas musi pauzować za czerwoną kartkę. Tego pierwszego zastąpi Dardo Miloc, a drugiego Gabriel Ávalos.

Przypuszczalne składy:

Patronato de Paraná (4-4-2):
Matías Ibañez – Cristian Chimino, Walter Andrade, Federico Mancinelli, Mathias Abero – Gabriel Compagnucci, Lucas Mancinelli, Dardo Miloc, Santiago Rosales – Gabriel Ávalos, Cristian Tarragona.

Boca Juniors (4-4-2):
Esteban Andrada – Julio Buffarini, Paolo Goltz (Junior Alonso), Carlos Izquierdoz, Frank Fabra – Eduardo Salvio, Jorman Campuzano (Nicolás Capaldo), Iván Marcone, Emanuel Reynoso – Carlos Tévez, Jan Carlos Hurtado.

Sędzia: Fernando Rapallini.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do oglądania spotkania poprzez Internet, na następujące strony internetowe:

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.