Palacios w Arsenalu, kolejne wzmocnienia?

W piątek prezydent Daniel Angelici udzielił radiowego wywiadu, w którym potwierdził wypożyczenie młodego napastnika Sebastiána Palaciosa do Arsenalu de Sarandi oraz zapowiedział kolejne wzmocnienia drużyny.

22-letni Sebastian Palacios ostatni rok spędził na wypożyczeniu w drugoligowym Unión de Santa Fe. Rozegrał w Nacional B 36 spotkań, strzelił 9 goli i zanotował 5 asyst. Po powrocie Carlos Bianchi włączył go do szerokiej kadry zespołu, ale ostatecznie napastnik ponownie powędruje na roczne wypożyczenie. Bardzo chciał go u siebie Martin Palermo, który prowadzi Arsenal de Sarandi i jak widać dopiął swego.

Jeżeli chodzi o kolejne wzmocnienia, to Angelici potwierdził ostatnie medialne informacje dotyczące Chilijczyka José Pedro Fuenzalida z Colo Colo oraz dysponującego swoją kartą zawodniczą obrońcy Mariano Echeverríi. Według niego jest spora szansa na ich dołączenie do drużyny. Szanse te jeszcze wzrosną w razie transferu Nico Gaitana z Benfiki Lizbona do AS Monaco. Wówczas Xeneizes mogą otrzymać całkiem pokaźną sumkę, bo okazuje się, że zachowali jakąś częśc jego karty zawodniczej, gdy sprzedawali go w 2010 roku do klubu z Lizbony.

espndeportes

 

Facebook Comments

4 komentarzy do "Palacios w Arsenalu, kolejne wzmocnienia?"

 1. Kadmos's Gravatar Kadmos
  26 lipca 2014 - 15:34 | Link

  A to ci. Boca jeszcze ciągnie profity z Gaitana;) A Palacios to jeden z tych godnych uwagi młokosów.

 2. Kadmos's Gravatar Kadmos
  26 lipca 2014 - 15:40 | Link

  No to naprawdę nieźle. W Argentynie z takiej kasy można zrobić sporo dobrego.

 3. maxwell's Gravatar maxwell
  26 lipca 2014 - 20:10 | Link

  Na razie z ew. pieniędzy za Nico będzie trzeba załatać dziurę w budżecie po lipcowych zakupach. Ciekawe jak będzie z tym Fuenzalidą, bo ja czytałem, że jak na razie nie było porozumienia.

Komentarze są wyłączone.