Osvaldo zadebiutuje z Wanderers?

OsvaldoNapastnik Daniel Osvaldo może zadebiutować w barwach Boca Juniors w czwartkowym spotkaniu Copa Libertadores z Wanderers Montevideo. Tak wynika z ostatnich obserwacji treningów Xeneizes.

Wydawało się, że reprezentant Włoch zadebiutuje w niedzielnym spotkaniu ligowym z Temperly. Przed meczem wszystko wskazywało, że wejdzie w drugiej połowie, ale czerwona kartka dla Augustina Oriona spowodowała, że Vasco nie zdecydował się go wpuścić na murawę. W czwartek prawdopodobnie się na to już zdecyduje i to od pierwszej minuty.

Tradycyjnie już ostatnio zajęcia w ośrodku Casa Amarilla odbywają się za zamkniętymi drzwiami, co jednak nie przeszkadza mediom informować, jakie próby personalne testuje Rodolfo Arruabarrena. Gdyby w czwartek Bosteros wybiegli na La Bombonera tak jak podczas wtorkowych zajęć, skład wyglądałby następująco:

Agustín Orion – José Fuenzalida, Guillermo Burdisso, Marco Torsiglieri, Nicolas Colazo – Pablo Pérez, Cristian Erbes, Fernando Gago, Nicolas Lodeiro – Sebastián Palacios, Daniel Osvaldo.

telam.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.